Trwa ładowanie...

Harmidom - online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Harmidom to serial opowiadający o perypetiach chłopca, który ma dziesięć sióstr i każdego dnia musi radzić sobie z nowymi problemami. Duża rodzina oznacza więcej kłopotów, ale też więcej śmiechu i zabawnych przygód. Ten animowany serial na pewno zachwyci wszystkie dzieci, które poszukują rozrywki przed telewizorami.

HarmidomHarmidomŹródło: WP Pilot
d3g2p9q
d3g2p9q

Harmidom (ang. The Loud House) to animowany amerykański serial dla dzieci. Produkcja emitowana jest od 2016 roku. W polskiej wersji występuje dubbing. Serial zaliczany jest do gatunku komedii.

Harmidom - twórcy

Twórcą serialu jest Chris Savino, uznany amerykański twórca. Za materiały do scenariusza odpowiedzialna jest Karla Sakas. Serial został wyprodukowany przez Nickelodeon. 

Harmidom - odcinki

Serial emitowany jest od 2016 roku. Do tej pory stworzono 110 odcinków. Warto wspomnieć również, że w 2019 roku powstał spin-off serialu zatytułowany Wielkodomscy. Każdy odcinek opowiada nową historię, wątki powiązane są ze sobą chronologicznie.

Harmidom - fabuła

Serial animowany skupia się na postaci jedenastoletniego Hirka Harmidomskiego. Chłopiec mieszka w domu wraz z dziesięcioma siostrami (Hanią, Honoratą, Harmonią, Hilą, Helą, Herminą, Holą, Hen, Halą i Holly). Fabuła dotyczy głównie codziennych perypetii Hirka i jego sposobów na rozwiązywanie różnych zabawnych problemów. Serial ma w sobie dużo komizmu, zarówno sytuacyjnego, jak i słownego. 

d3g2p9q

Harmidom - bohaterowie

Głównym bohaterem jest jedenastolatek o jasnych włosach. Chłopiec nie wyróżnia się na tle innych postaci pod względem wyglądu. Średni wzrost, jasna karnacja i wielkie oczy kontrastują z nietuzinkowymi siostrami. W jednym z odcinków ukazuje się alternatywna postać chłopca - Hieronima. Jej pojawienie się jest rezultatem życzenia chłopca odnośnie chęci posiadania dziesięciu braci. Postaciami drugoplanowymi pozostają siostry chłopca (pięć starszych i pięć młodszych). Charakter i zainteresowania sióstr odwzorowane są głównie przez ich wygląd. 

Harmidom - polski dubbing

W wersji polskojęzycznej, postacie są dubbingowane przez dziecięcych aktorów. Hirkowi głosu użyczył Filip Rogowski. Każda z sióstr dubbingowana jest przez inną aktorkę, co bezpośrednio wpływa na atrakcyjność i różnorodność serialu. Produkcję można obejrzeć również z lektorem oraz, na zagranicznych portalach, z angielskimi napisami. 

Harmidom - nagrody

Serial dziecięcy został wielokrotnie doceniony przez ekspertów, czego dowodem są liczne wyróżnienia. Od 2017 do 2020 roku produkcja rokrocznie zdobywała nominację do nagrody KIDS CHOICE w kategorii Sterowiec - Ulubiona kreskówka. Dodatkowo w 2017 roku nominowano animację do nagrody GLAAD MEDIA za Najlepszy odcinek serialu (gdzie nie występuje regularnie postać homoseksualisty) za odcinek pod tytułem Attention Deficit. W 2018 oraz 2020 roku Harmidom otrzymał nominację do nagrody GLAAD Media w kategorii Najlepszy telewizyjny program familijny.

Harmidom - gdzie oglądać

Serial Harmidom z polskim dubbingiem można oglądać w stacji Nicktoons. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3g2p9q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g2p9q