Trwa ładowanie...

Hardkorowy Lombard - oglądaj online w TV – co to za program, obsada, gdzie obejrzeć

Hardkorowy Lombard to amerykański program telewizyjny opowiadający o istniejącym naprawdę lombardzie i o rodzinie, która go prowadzi. Akcja ma miejsce w Detroit w Stanach Zjednoczonych.

Hardkorowy lombardHardkorowy lombardŹródło: WP Pilot

Hardkorowy lombard – co to za program

Amerykański program telewizyjny opowiada o istniejącym naprawdę lombardzie położonym w Detroit w Stanach Zjednoczonych. American Jewelry and Loan, bo tak nazywa się to miejsce, zostało założone przez jednego z głównych bohaterów serialu - Lesliego Les'a Gold.

Hardkorowy lombard - fabuła

Akcja programu nie skupia się na samych transakcjach i wyposażeniu lombardu, ale na relacjach w rodzinie i wśród współpracowników. Założeniem Hardkorowego lombardu było przybliżenie widzom realiów pracy w takim miejscu i zwrócenie uwagi na osobiste dramaty klientów, którzy pozbywają się nieraz naprawdę wartościowych pamiątek rodzinnych, byle by mieć pieniądze na czynsz czy jedzenie.

Hardkorowy lombard - obsada

W programie nie ma głównego prowadzącego, ponieważ lombard prowadzi rodzina z pracownikami, tak więc możemy wyróżnić:

  • Leslie Les Gold - jeden z głównych bohaterów i właściciel lombardu,
  • Seth Gold - jedyny syn Lesliego, współwłaściciel lombardu, bardzo często zaczyna rodzinne kłótnie,
  • Ashley Gold Broad - córka Lesliego, współwłaścicielka lombardu, specjalistka od biżuterii, w pewnym momencie przestała pojawiać się w programie, bo chciała skupić się na wychowaniu dziecka,
  • Karen Mitchell - bratanica Lesliego, pracująca przy dziale z biżuterią,
  • Bobby Janiec Bobby J - jeden z najlepszych pracowników, znający się na sprzęcie muzycznym oraz budowlanym, często próbuje załagodzić pojawiające się w pracy konflikty,
  • Byron - szef ochrony.

Hardkorowy lombard - odcinki

Program posiada dziewięć sezonów wyprodukowanych w latach od 2010 do 2015 roku. Łącznie mających 169 odcinków, trwających po około 22 minuty. Każdy odcinek przedstawia innych klientów, inne sytuacje oraz zastawiane przedmioty.

Hardkorowy lombard - gdzie oglądać

Program Hardkorowy lombard zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.