Trwa ładowanie...

Gwiazdy lombardu - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

"Gwiazdy Lombardu" to serial dokumentalny z elementami reality-show. Opowiada o codziennym życiu Ricka Harrisona i jego rodzinie, która prowadzi lombard przy Las Vegas Strip. Lokalizacja rodzinnego interesu prowadzi do wielu zabawnych, ale też konfliktowych sytuacji. Wrażenie robią też przedmioty pod zastaw, które muszą wyceniać członkowie rodziny.

Gwiazdy lombarduGwiazdy lombarduŹródło: YouTube
d14gzld
d14gzld

Gwiazdy lombardu - co to za program?

Akcja Gwiazd Lombardu ma miejsce w Las Vegas. Do lombardu Ricka Harrisona trafia wiele nietypowych, ale również wartościowych przedmiotów. Zdesperowani hazardziści sprzedają wszystko, byleby zyskać pieniądze na kolejne wydatki w kasynach. Wycenianie dostarczonych rzeczy nie jest proste, bo sprzedający lubią kłamać, aby podbić cenę. Wśród rzeczy pod zastaw pojawiają się jednak prawdziwe unikaty, takie jak samurajskie miecze czy obrazy samego Picassa. Bohaterowie serialu prowadzą zażarte i żywiołowe dyskusje, które upodabniają program do tych z gatunków reality-show. Celem serialu jest również ukazanie realiów współczesnego Las Vegas oraz lombardów, które mają duże znaczenie w całym kraju.

Gwiazdy lombardu - prowadzący

Ze światem funkcjonowania lombardu widza zapoznają członkowie rodziny Harrisonów. Główną postacią serialu jest Rick, który stara się prowadzić porządek w biznesie. Jest on pilnowany przez swojego ojca Richarda, który często nie zgadza się z synem. Ważną postacią jest też syn Ricka, czyli Corey, który wprowadza do serii dużo humoru.

Gwiazdy lombardu - odcinki

Serial doczekał się 19 sezonów, a jego premiera odbyła się w 2009 roku. Każdy z sezonów składa się zazwyczaj z 25-30 odcinków. Epizody trwają około 30 minut. W pierwszym kwartale 2022 roku mówi się o planach na kolejne sezony, z uwagi na dużą popularność serialu w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie.

Gwiazdy lombardu - gdzie obejrzeć?

Serial można zobaczyć w Polsce na 3 różnych stacjach. Najczęściej odcinki emitowane są na kanale History, gdzie ich transmisja odbywa się praktycznie codziennie - najczęściej o godzinie 14:55 i 23:00. Pojedyncze odcinki można zobaczyć również na kanałach Focus TV oraz Lifetime. Zawsze, gdy program Gwiazdy lombardu jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d14gzld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14gzld