Trwa ładowanie...

Guru miłości – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Guru miłości jest filmem komediowym wyprodukowanym w 2008 roku. Opowiada on o losach Guru Pitki, głównego bohatera filmu.

Guru miłościGuru miłościŹródło: WP
d1rz0b6
d1rz0b6

Guru miłości - informacje o filmie

Guru miłości to film amerykańsko-niemiecko-kanadyjski wyreżyserowany przez Marco Schnabela. Trwa on 87 minut. Oryginalnym językiem filmu jest język angielski. Produkcja zawiera ograniczenie wiekowe - jest on dostępny dla widzów posiadających minimum 16 lat. Kinowa premiera filmu odbyła się 20 czerwca 2008 roku, w Polsce, na DVD, film ukazał się 2 lutego 2009 roku. Budżet filmu to kwota 62 milionów dolarów.

Guru miłości - twórcy

Reżyserem filmu jest Marco Schnabel. Niemiecki reżyser zajmował się między innymi takimi produkcjami jak Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona czy Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza. Za napisanie scenariusza odpowiedzialni byli Graham Gordy oraz Mike Myers. Mike Myers, wraz z Donaldem J. Lee Jr. zajmował się również produkcją filmu. Muzykę do filmu przygotował George S. Clinton, zdjęcia Peter Deming, kostiumy Karen Patch, montażem zajmował się Billy Weber. Za film odpowiedzialna była wytwórnia Paramount Pictures.

Guru miłości - fabuła

Główny bohater, Guru Pitka, jest amerykańską sierotą wychowaną przez Guru Tugginmypudha. W wieku dwunastu lat Pitka ogłosił swojemu mentorowi, że chciałby zostać guru, aby dziewczyny go kochały. Jako odpowiedź, Guru Tugginmypudha założył na niego pas czystości. Miał on go nosić, dopóki nie nauczy się, że kochanie siebie jest ważniejsze niż bycie kochanym przez innych. Pitka uznawany jest za jednego z najlepszych przewodników duchowych na świecie, a jego marzeniem jest zostanie guru numer jeden, zdobycie rozgłosu w mediach oraz występ w "Oprah Winfrey Show". Jego specjalizacją jest pomoc w sprawach sercowych. Guru Pitka otrzymuje prośbę od Jane Bullard - jego zadaniem jest pomoc w pogodzeniu się Darrena Roanoke z żoną, która została mu odbita przez rywala, Jacques'a "Le Coqa" Grande. Darren to gwiazda kanadyjskiej drużyny hokejowej Toronto Maple Leafs, którą po ojcu odziedziczyła Jane. Niestety drużyna w ostatnich czasach nie odnosi sukcesów. Efektem działań Pitki ma być powrót Darrena do formy i zdobycie Pucharu Stanleya przez Toronto Maple Leafs. Jane, wielka fanka Pitki, oferuje mu 2 miliony dolarów za osiągnięcie wyznaczonego celu. Natomiast agent Guru Pitki gwarantuje mu udział w programie Oprah. Pitka postanawia wrócić do Stanów Zjednoczonych i pomóc zawodnikowi. W samolocie Guru Pitka łączy się z Jane, która wyjawia mu, że się w nim podkochuje. Będąc na miejscu, Pitka, zachęca rywali, aby pobili Darrena, co ma na celu odwrócenie jego uwagi od romansu żony. Po tym wydarzeniu Darren zaczyna dobrze grać, lecz później zostaje zawieszony na dwa mecze za uderzenie trenera Cherkova krążkiem hokejowym. Pitka będąc na kolacji z Jane, próbuje ją pocałować, jednak jego pas zaczyna brzęczeć. Jane zdenerwowana wybiega. Drużyna przegrywa kolejne trzy mecze. Pitka pomaga Darrenowi uświadomić sobie, że jego matka okazywała mu miłość tylko, gdy wygrywał. Ostatecznie Darren dochodzi do siebie i strzela zwycięskiego gola. Po meczu Pitka godzi się z Jane oraz trenerem Cherkovem, a po spotkaniu z Deepakiem Chopra decyduje, że nie ma nic przeciwko byciu pierwszym Guru Pitka, a nie następnym Deepakiem Chopra. Po powrocie do Indii Tugginmypudha oświadcza Pitce, że ten nauczył się kochać siebie i zdejmuje mu pas czystości. Film kończy się wspólnym tańcem Jane oraz Pitki.

Guru miłości - obsada

  • Mike Myers jako Guru Pitka

  • Jessica Alba jako Jane Bullard
  • Romany Malco jako Darren Roanoke
  • Justin Timberlake jako Jaques Grande
  • Ben Kingsley jako Guru Tugginmypudha
  • Trevor Heins jako młody Pitka

  • Meagan Good jako Prudence
  • Omid Djalili jako Guru Satchabigknoba
  • Verne Troyer jako Coach Cherkov

d1rz0b6

Guru miłości – gdzie obejrzeć?

Film można obejrzeć na kanale Paramount Channel. Zawsze, gdy film Guru miłości jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1rz0b6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rz0b6