Trwa ładowanie...

Grizzy i lemingi - online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Serial Grizzy i lemingi to francuska opowieść o misiu oraz uwielbiających zabawę lemingach, które stale mu dokuczają. Animowana bajka ukazuje misia i jego pragnienie zamieszkania w leśniczówce. Korzystając z okazji wyjazdu właściciela budynku, Grizzy postanawia wprowadzić się do domku i skorzystać z luksusów takiego miejsca. Niestety po wejściu do mieszkania okazuje się, że ktoś był od niego szybszy. Od tego momentu zaczyna się walka pomiędzy niedźwiedziem Grizzy a lemingami o każdą najmniejszą rzecz oraz produkt.

Grizzy i lemingiGrizzy i lemingiŹródło: WP Pilot
d2bonb0
d2bonb0

Grizzy i lemingi to animowany serial dla dzieci, przedstawiający historię silnego oraz bystrego niedźwiedzia żyjącego w lesie. Jego spokój oraz harmonia życia stale rujnowana jest przez gromadkę lemingów, które uwielbiają bawić się w jego otoczeniu. Z pozoru niewinne zwierzątka wyrządzają wiele szkód oraz uprzykrzają życie niedźwiedzia. Ten francuski serial animowany wyprodukowany został przez Studio Hari z udziałem France Télévisions i Boomerang. Pierwszy odcinek serialu wyemitowany został w 2016 roku.

Grizzy i lemingi - twórcy

Twórcami serialu są Antonine Rodelet oraz Josselin Charier.

Grizzy i lemingi - odcinki

Serial Grizzy i lemingi liczy sobie dwa sezony i ponad sto około pięciominutowych odcinków. Każdy epizod przedstawia inną historię opisującą perypetie niedźwiadka oraz gromadki lemingów. Odcinki są krótkie, ale w prosty i ciekawy sposób opisują ciekawe przygody zwierząt leśnych.

Grizzy i lemingi - fabuła

Cała fabuła bajki toczy się wokół lemingów przeszkadzających misiowi w wykonywaniu naturalnych, codziennych czynności. Okazuje się, że przez rozbrykaną rodzinkę małych zwierzaków, niedźwiedź ma trudność nawet z wykonywaniem posiłków. Lemingi na każdym kroku starają się uprzykrzyć misiowi życie, dokuczając mu i kierując się zasadą "wszyscy na jednego".

Grizzy i lemingi - bohaterowie

  • Grizzy - puszysty niedźwiedź o brązowym umaszczeniu, jest sprytny i inteligentny, a jego ulubionym zajęciem jest leżenie na kanapie, jedzenie oraz oglądanie telewizji,

Lemingi - małe urocze zwierzątka o niebieskim umaszczeniu. Wszystkie wyglądają tak samo i wszystkie lubią to samo. Nie przepadają za dzieleniem się z misiem tym, co mają. Wydaja charakterystyczny odgłos "tabodi", zwłaszcza kiedy coś im się udaje.

d2bonb0

W oryginalnej wersji językowej głosem niedźwiedzia Grizzy jest Pierre-Alain de Garrigues, natomiast głos lemingom podłożyła Josselin Charier.

Grizzy i lemingi  - gdzie oglądać

Ten animowany serial można obejrzeć na kanale telewizyjnym Boomerang. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji, serial Grizzy i lemingi można obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2bonb0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bonb0