Trwa ładowanie...

Graham Norton Show – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Graham Norton Show to popularny amerykański talk-show, który można zobaczyć również w polskiej telewizji. Program tytułowego gospodarza opiera się na rozmowach z najciekawszymi gośćmi z całego świata. Nie brakuje w nim uznanych osób ze świata filmu, muzyki czy telewizji.

Graham Norton ShowGraham Norton ShowŹródło: WP Pilot
d2mdfi0
d2mdfi0

Graham Norton Show – co to za program? 

Graham Norton Show to klasyczny program typu talk-show, który skupia się na rozmowach ze znanymi gośćmi. Opowiadają w nim o swoim życiu prywatnym lub zawodowym. Graham Norton znany jest ze swoich nietypowych i bezpośrednich pytań, dlatego rozmowy przyjmują typowo komediową postać. Zdarzają się też jednak bardziej poważne zwierzenia. Talk-show różni się od większości programów tego typu, gdzie goście od razu siadają do wspólnej rozmowy.

Graham Norton Show – prowadzący 

Graham Norton to irlandzki prezenter telewizyjny, który zaczynał karierę jako stand-uper. Z czasem skupił się również na aktorstwie – wystąpił w popularnym brytyjskim serialu Ojciec Ted. Następnie zainteresował się prowadzeniem programów, a jego debiutem był talk-show Bring Me the Head of Light Entertainment. Sprawdził się na tyle dobrze, że dostał program z własnym nazwiskiem, czyli Graham Norton Show

Graham Norton Show – odcinki 

Graham Norton Show jest nadawany w brytyjskiej telewizji od 2007 roku. W tym czasie powstało aż 29 sezonów talk-show – łącznie są to aż 484 odcinki. Wystąpiły tu tak znane gwiazdy jak Emma Stone, Daniel Craig, Meryl Streep, Mark Ruffalo albo Benedict Cumberbatch.

Graham Norton Show – nagrody  

Graham Norton Show otrzymał dwie nagrody BAFTA, które są brytyjskimi odpowiednikami Oscarów. W 2013 roku talk-show uznano za najlepszy program rozrywkowy. W 2017 roku z kolei doceniono Grahama Nortona, który otrzymał nagrodę za najlepszy występ rozrywkowy.  

d2mdfi0

Graham Norton Show – gdzie obejrzeć?

W Polsce Graham Norton Show można zobaczyć w telewizji BBC Lifestyle oraz BBC Brit. Odcinki pochodzą z różnych sezonów, więc zdarzają się też starsze epizody. Zawsze, gdy program Graham Norton Show jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2mdfi0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mdfi0