Trwa ładowanie...

Gorące pytania - oglądaj online w tv - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Gorące Pytania to program nowoczesnej telewizji publicystyczno-informacyjnej. Dostarcza on widzom informacji na temat kwestii aktualnych w Polsce w sposób lekki i przejrzysty. Tytułowe Gorące Pytania to nierzadko kwestie kontrowersyjne, zachęcające odbiorców do krytycznego myślenia i analizy zdarzeń politycznych, społecznych, gospodarczych.

Gorące pytaniaGorące pytaniaŹródło: WP Pilot
d2zm69h
d2zm69h

Gorące pytania – co to za program?

Gorące Pytania to nietypowy program telewizyjny kanału wPolsce.pl. Autorzy stworzyli go z zamysłem formuły zadawania pytań w imieniu widzów i odpowiadania na nie. W ten, niespotykanie jasny i przejrzysty sposób, prowadzący opowiadają o polityce, historii, społeczeństwie i wszelkich kwestiach aktualnych w Polsce i na świecie. Forma Gorących Pytań jest dość dynamiczna. W studiu co 15 minut pojawiają się nowi goście, którzy razem z prowadzącymi, omawiają tematy poruszane przez zadawane pytania. Dyskusje te przeważnie mają charakter lekki i sporny, jednak przy zachowaniu pewnej dozy rozsądku i szacunku.

Gorące pytania – prowadzący

Do grona prowadzących program Gorące pytania należą: Jakub Maciejewski, Aleksandra Jakubowska i Anna Grabowska.

Gorące pytania – odcinki

Program Gorące pytania trwa 60 minut, z podziałem na 15-minutowe segmenty. Każdy odcinek to rozmowa z zaproszonymi gośćmi. Produkcja porusza tematy polityki, gospodarki, historii. Często są to kwestie budzące kontrowersje.

Gorące pytania – gdzie obejrzeć?

Gorące pytania to produkcja kanału wPolsce.pl. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2zm69h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zm69h