Trwa ładowanie...

Golf – pasja i sport – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Golf jest sportem, który do najtańszych nie należy, co sprawia, że nie jest on dla każdego. Warto jednak zaznaczyć, że pomimo powszechnej opinii, że jest to prosty sport, to wymaga on ogromnej dokładności. Pierwsze kroki w każdej dyscyplinie zawsze są trudne, więc warto korzystać z różnych poradników, które będą zarazem darmowymi lekcjami. Właśnie o tym traktuje program Golf - pasja i sport, o którym powiemy sobie więcej.

Golf - pasja i sportGolf - pasja i sportŹródło: WP

Golf - pasja i sport - co to za program?

W naszym kraju golf staje się coraz bardziej popularny. Duża w tym zasługa osób znanych, które próbują rozwijać ten piękny sport w społeczeństwie. Przykładami są Mariusz Czerkawski, Tomasz Iwan czy Jerzy Dudek. Są to wzory dla młodzieży, więc niewykluczone, że w przyszłości ktoś zechce stać się profesjonalnym sportowcem. Program Golf - pasja i sport przybliża widzom piękno tego sportu. Grupą docelową są osoby, które szukają dla siebie sportu, który chcieliby trenować, więc może właśnie w golfie odnajdą swoją "spokojną przystań". Trzeba jednak zaznaczyć, że program skierowany jest też do osób mających już pewną wiedzę, które chciałyby wykonać kolejny krok naprzód.

Golf - pasja i sport - prowadzący

Program Golf - pasja i sport jest prowadzony przez jednego z najlepszych polskich tenisistów, Tomasz Zembrowskiego. Jego porady dotyczące gry, techniki, psychologii oraz sprzętu będą przydatne dla każdego. Jest on profesjonalnym trenerem, który udziela wartościowych rad, wiec jak najbardziej warto się do nich stosować. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to jeszcze najpopularniejsza dyscyplina, jednak porady Zembrowskiego pomogą uniknąć wielu podstawowych błędów.

Golf - pasja i sport - gdzie obejrzeć

Jeżeli chcecie znaleźć program Golf - pasja i sport w telewizji, to polecamy włączyć kanał Home TV. Godzina emisji w najbliższym czasie nie jest zbyt dogodna, bo jest to godzina 4:10, natomiast emisja jest dwa razy w tygodniu - w niedzielę oraz w czwartki, więc najwięksi pasjonaci golfa mogą wstać parę minut wcześniej, żeby przed pracą dowiedzieć się więcej o golfowym świecie.

Zawsze, gdy program Golf - pasja i sport jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.