Trwa ładowanie...
seriale
11-08-2020 11:39

Gliniarze Online w TV - odcinki, fabuła, obsada - gdzie obejrzeć

Paradokumentalny serial kryminalny obrazujący pracę stołecznych policjantów i ich wysiłek wkładany w rozwiązywanie zagadek kryminalnych Warszawy. Emitowany przez telewizję Polsat od 29 sierpnia 2016 roku. Produkowany przez Outset Films

GliniarzeGliniarzeŹródło: WP Pilot
d4e819t
d4e819t

Gliniarze - fabuła serialu

Paradokumentalny serial Gliniarze pokazuje codzienność warszawskich detektywów, którzy mierzą się z tajemniczymi przestępstwami, ruszają w teren i rozwiązują zagadki wymagające wykazania się sprytem. Poznaj zespoły policjantów zmagających się z przestępczością na ulicach Warszawy - największym i najniebezpieczniejszym mieście w Polsce.

Gliniarze z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji na co dzień pracują w szczególnych okolicznościach. Z policyjnych statystyk wynika, że stolica to najniebezpieczniejsze miasto w Polsce. Wyruszające w teren zespoły śledczych mierzą się z najtrudniejszymi przypadkami zbrodni, których przyczyny nie są oczywiste. Detektywi muszą wykazywać się sprytem, inteligencją i nieszablonowym myśleniem, aby doprowadzić do rozwiązania sprawy.

Policjanci działają w dwuosobowych zespołach. W serialu obserwować można m.in. pracę Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) czy Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Nadzór nad zespołami śledczych sprawuje naczelnik wydziału kryminalnego - nadkomisarz Monika Kruczkowska (od odc. 272 w jej postać wciela się Magdalena Woźniak). Fachową pomoc oferują także technicy kryminalistyki, biegli z zakresu cyberprzestępczości czy informatorzy detektywów.

d4e819t

Każdy odcinek to osobna historia kryminalna, trzymająca w napięciu i bardzo dynamiczna. Policjanci z warszawskiego wydziału kryminalnego stosują najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, mierząc się z zaginięciami, wyłudzeniami, kradzieżami, porwaniami czy zabójstwami. Poszczególne odcinki połączone są linią fabularną, opowiadającą o relacjach pomiędzy detektywami. W serialu Gliniarze nie brakuje tym samym intryg i romansów, które łączą i dzielą tytułowych policjantów widzianych w każdym odcinku.

Gliniarze – obsada

Detektywi i policjanci wydziału kryminalnego:

 • Natalia Nowak - Ewelina Ruckgaber
 • Olgierd Mazur - Arkadiusz Krygier
 • Kuba Roguz - Piotr Mróz
 • Krystian Górski - Tomasz Skrzypniak
 • Stefan Dobosz - Robert Szewczyk
 • Michał Rafalski - Łukasz Strzałka
 • Maja Brzeska - Lea Oleksiak
 • Agnieszka Walczak - Joanna Mądry
 • Adam Bogusz - Aleksander Mackiewicz

Naczelnik wydziału kryminalnego:

 • Monika Kruczkowska - Magdalena Woźniak
 • Piotr Zarębski - Dariusz Dłużewski

Technicy kryminalistyki

 • Aneta Kwaśny - Magdalena Soczawa
 • Jan Wójcik - Bartosz Winiarski

Gliniarze - czas trwania odcinka

Średni czas trwania odcinka w seriach 1-8 wynosił ok. 44 min. Odcinki serialu Gliniarze emitowane są przez stację Polsat od poniedziałku do piątku. Wiosną 2020 roku wyświetlono 8. serię serialu. Odcinki Gliniarzy obejrzysz przez Internet na WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4e819t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e819t