Trwa ładowanie...

George Clarke - stary nowy dom – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Piękna, stara architektura to cenny dorobek artystyczny, który warto wykorzystać w dzisiejszych czasach. Zamiast burzyć, warto wykonywać efektowne renowacje, które podkreślą unikalny charakter, wpisując się w aktualnie obowiązujące trendy. George Clarke - stary nowy dom to program, dzięki któremu możemy podziwiać odnowę starych budynków, stających się modnymi i atrakcyjnymi, niezależnie od wielkości przeznaczonego na ten cel budżetu.

George Clarke - stary nowy domGeorge Clarke - stary nowy domŹródło: YouTube

George Clarke - stary nowy dom – co to za program? 

George Clarke - stary nowy dom to popularne reality show w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, w którym oglądać możemy rewelacyjne metamorfozy starych budynków w stylu wiktoriańskim czy gotyckim stających się przepięknymi budowlami wpisującymi się w kanon obecnych czasów. Co ważne, architekt George Clarke inspiruje widzów do odnowy bez względu na posiadany budżet. Oglądając program, możemy zobaczyć jak dopasować stare budowle do obecnie panującego stylu. Reżyserem programu jest Philip J. Smith oraz Tom Whitter. Producenci to Tania Fallon, Page Shepherd oraz Gary McQuillan. Premiera programu miała miejsce 7 czerwca 2016 roku. Jeśli więc pragniemy podejrzeć, jak dostosować architekturę nadgryzioną zębem czasu, reality show odpowie na wiele naszych pytań. 

George Clarke - stary nowy dom – prowadzący

Prowadzącym programu jest George Clarke – angielski architekt, prezenter telewizyjny, pisarz oraz wykładowca. Jest bardzo znaną osobistością w swoim ojczystym kraju oraz za granicą. Brał udział także w innych projektach i programach.

George Clarke - stary nowy dom – odcinki 

George Clarke - stary nowy dom doczekał się aż siedmiu mini sezonów. Każdy z nich liczy od trzech do sześciu odcinków. Jeden odcinek trwa około 55 minut. Każdy z nich przedstawia inny budynek, który architekt stara się dopasować do potrzeb i upodobań jego użytkowników. 

George Clarke - stary nowy dom – gdzie obejrzeć?

Program George Clarke - stary nowy dom obejrzeć możemy na kanale telewizyjnym BBC Lifestyle. Zawsze, gdy program George Clarke - stary nowy dom jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.