Trwa ładowanie...

Gang Surykatek – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

W rolach głównych Gangu Surykatek występują nieprzystosowane do samodzielnego życia ofiary nielegalnego handlu dzikimi zwierzętami. Nowy dokument opowiadający o losach dzielnych, małych zwierząt ponownie rozczula, zadziwia i szokuje.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d2k7954
d2k7954

Gang Surykatek – co to za program?

Gang Surykatek to serial dokumentalny o losach małych zwierząt, które po raz pierwszy doświadczają dzikiego życia na pustyni Kalahari. Ocalona przed nielegalnym handlem i wypuszczona na wolność rodzina surykatek zmaga się z zupełnie nieznanymi im problemami – wojną o terytorium czy silniejszymi drapieżnikami. To produkcja z 2021 roku, która składa się z 6 odcinków, trwających ok. 50 minut. Serial dokumentuje pierwsze pół roku surykatek dostosowujących się do życia w dzikich warunkach.

Gang Surykatek – odcinki

W trakcie jednego sezonu surykatki bohatersko mierzą się z niebezpieczeństwem różnej maści. Materiał skupia się na przedstawieniu dzikiej rzeczywistości pustyni Kalahari. Tutaj surykatki występują naturalnie, ale ze względu na działanie człowieka, zmuszone są do odkrycia tego miejsca na nowo. Narrator programu wyjaśnia widzom sytuację, w których znajduje się gang surykatek oraz ich zachowanie. Jednym z zadań surykatek jest znalezienie i zorganizowanie odpowiedniego schronienia przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Na pustyni zamieszkałej przez inne zwierzęta, surykatki szukają własnego miejsca, gdzie mogą się osiedlić, wychować potomstwo i prowadzić życie możliwie wolne od zmartwień.

Gang Surykatek – gdzie obejrzeć?

Serial emitowany jest przez kanał Adventure HD. Zawsze, gdy serial Gang Surykatek jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2k7954
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k7954