Trwa ładowanie...

Gala z gwiazdami i zdolnymi debiutantami. Gdzie oglądać na żywo Cave MMA 2?

W Polsce regularnie pojawiają się nowe organizacje MMA, a od niedawna na rynku rozpycha się Cave MMA. Już udało się pozyskać kilku znanych wojowników, których będzie można zobaczyć na drugiej gali, która odbędzie się 13 stycznia. Transmisja na żywo w Pilot WP.

Transmisja w Pilot WPTransmisja w Pilot WPŹródło: Licencjodawca, fot: CAVE MMA2
d3cnu5d
d3cnu5d

MMA w Polsce bez przerwy się rozwija, co widać, chociażby po liczbie gal, które w ciągu roku organizowane są w różnych zakątkach kraju. Świadczy o tym też fakt, że na rynku bez przerwy pojawiają się nowe organizacje. Jesienią ubiegłego roku mieliśmy pierwszą galę Cave MMA i wypadła ona na tyle dobrze, że przyszedł czas na kolejną imprezę.

Cave MMA 2: Resurrection odbędzie się już w piątek 13 stycznia. Kibice zobaczą aż jedenaście pojedynków, z czego dziewięć będzie zawodowych, jedna semi-pro, a jedna na zasadach Cave, co oznacza, że niemal wszystkie ciosy będą dozwolone. Transmisja na żywo z tego wydarzenia w Pilot WP.

W tej walce niemal wszystko będzie dozwolone

W superfighcie na zasadach Cave wystąpią Artur "Kornik" Sowiński i Kamil "Bomba" Łebkowski. Pierwszego z nich fani doskonale znają z KSW. W tej organizacji spędził wiele lat, ale odszedł pod koniec ubiegłego roku, aby szukać nowych wyzwań. Niedawno oglądaliśmy go na gali Prime 4, gdzie przez jednogłośną decyzję pokonał Adama Oknińskiego.

d3cnu5d

Z kolei Łebkowski w przeszłości walczył m.in. w FEN, czy Armia Fight Night. "Bomba" w ostatnich latach ma problemy z ustabilizowaniem formy. Z ostatnich trzynastu pojedynków wygrał zaledwie cztery razy. W starciu z Sowińskim nie jest faworytem, ale tam każdy cios może być rozstrzygający. Zasady w tej walce będą bowiem dopuszczać uderzenia głową, kolanami, soccer kicki, czyli head stompy.

Walka Łebkowski - Sowiński będzie wydarzeniem wieczoru, ale wcześniej z pewnością także nie zabraknie wielkich emocji. Do oktagonu wejdzie Michał Pasternak, czyli były mistrz Wotore (walki na gołe pięście), a także uczestnik gal MMA-VIP, czy Babilon MMA. "Wampir" będzie się bić z Adamem Kowalskim.

Sylwester Miller początkowo miał się bić z Azim Thomasem, ale w ostatniej chwili doszło do zmiany rywala. Polak ostatecznie zmierzy się z Josem "Maju" Marcosem. To Brazylijczyk który nawet zadebiutował w KSW w ubiegłym roku.

Co jeszcze wydarzy się w Jastrzębiu-Zdroju? Przed nami starcie Wiktora Zalewskiego z Mohamedem Ghalabem. Jakub Dobek będzie się bić z Kamilem Korzeniewskim. Będą także walki debiutantów w zawodowym MMA, a mowa o starciach: Nodar Phatian - Paweł Domin, Rusłan Bereniewicz - Jonatan Kujawa i Piotr Sinkiewicz - Przemysław Kampa.

d3cnu5d

Na Cave MMA 2 zobaczymy jeszcze pojedynki Patryk Marzec - Patryk Fojcik oraz Patryk Semeniuk - Nika Phatian. Z kolei Bartosz Suszek i Paweł Duszyński zmierzą się na zasadach semi-pro

Kiedy i gdzie oglądać na żywo Cave MMA 2?

Gala będzie transmitowana w Pilot WP. Gala rozpocznie się o godzinie 19:30.

Kliknij aby przejść do transmisjiŹródło: Licencjodawca, fot: Cave MMA2

Cave MMA 2: Resurrection - karta walk.

73 kg: Artur Sowiński (23-14) - Kamil Łebkowski (19-13)

93 kg: Michał Pasternak (16-8) - Adam Kowalski (13-7-1)

64 kg: Sylwester Miller (10-6) - Jose Marcos (11-7)

77 kg: Wiktor Zalewski (3-0) - Mohamed Ghalab (6-6)

66 kg: Paweł Domin (0-0) - Nodar Phatian (0-0)

84 kg: Kamil Korzeniewski (0-0) - Jakub Dobek (1-0)

84 kg: Piotr Sinkiewicz (0-0) - Przemysław Kampa (0-0)

70 kg: Patryk Fojcik (1-2) - Patryk Marzec (0-1)

68 kg: Patryk Semeniuk (0-0) - Nika Phatian (3-1)

84 kg: Paweł Duszyński - Bartosz Suszek (walka semi-pro)

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.

d3cnu5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cnu5d