Trwa ładowanie...

Gaduła – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda życie nastolatki, która uparcie dąży do tego, aby zaimponować swoim rodzicom? Gaduła to niewątpliwie ciekawa propozycja dla fanów kina familijnego, która pokazuje ten jakże ważny aspekt dorastania. Spodoba się ona również fanom kina łączącego w sobie cechy wielu gatunków, filmu familijnego oraz dramatu. Przyjrzyjmy się wiec wspólnie, dlaczego warto obejrzeć film Gaduła.

GadułaGadułaŹródło: YouTube
d17my3p
d17my3p

Gaduła - co to za film?

Gaduła to film z gatunku łączącego cechy kina familijnego oraz dramatu, opowiadający historię nastolatki, która postanawia zbuntować się przeciw swoim rodzicom. Wkrótce jednak odkrywa, że nowe towarzystwo, dla którego chce to zrobić, i które rzekomo ją w tym wspiera, nie jest tak naprawdę tego warte. Film doskonale pokazuje, jak z jednej strony rodzice chcą jak najlepiej dla swojej córki, z drugiej zaś strony dziecko buntuje się przeciwko nim, gdyż chce im zaimponować. Warto przy tym zwrócić uwagę na rolę Brianny Jo Chomer, czyli odtwórczyni głównej bohaterki. Dlatego też, jeżeli lubicie tego typu kino, to Gaduła z pewnością przypadnie wam do gustu.

Gaduła - twórcy

Reżyseria:

-Jane Lawalata

Scenariusz:

-Akil Thornton

d17my3p

Zdjęcia:

-Angel Barroeta

Muzyka:

-Andrew Markus

Gaduła - fabuła

Fabuła Gaduły skupia się na perypetiach nastolatki imieniem Chelsea, która postanowiła wystartować w zawodach Chatterbox, gdyż chce ona udowodnić swoim rodzicom, że jest równie dobra, co jej rodzeństwo. Ci jednak sprzeciwiają się decyzji nastolatki, gdyż obawiają się, że start w zawodach może mieć negatywny wpływ na oceny w szkole. Nie oznacza to jednak, że nastolatka zamierza zrezygnować ze startu - wręcz przeciwnie, zamierza po ciuchu się do nich przygotowywać, a pomóc jej w tym mają przyjaciółki. Szybko jednak cała sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, a Chelsea będzie musiała wybrać pomiędzy nauką, wiernymi przyjaciółkami, które ją wspierają, a osobami snobistycznymi, złośliwymi, a co za tym idzie niewartymi zaufania. Co wybierze nastolatka? Czy chęć zaimponowania rodzicom, jest na tyle ważna, by zrobić to za wszelką cenę? Z tymi oraz innymi problemami zderzy się młodziutka Chelsea.

d17my3p

Gaduła - obsada

-Chelsea Ryan - Brianna Joy Chomer

-Valerie Keaton - Allison Bailey

-Mary Jo Gruber - Tina

-Megan McCarthy - Stephanie

-Grace Tyson - Jess

-Caleb Chomer - Alex

-Jerod Perez - Bryan Ryan

-Brittany Hammock - Angel Ryan

-Kevin P. Kern - John Ryan

Gaduła - gdzie obejrzeć

Film można obejrzeć na kanale FilmBox Family. Zawsze, gdy film Gaduła jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d17my3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17my3p