Trwa ładowanie...

Food Fact Fun - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

"Food Fact Fun" przedstawia piękne ujęcia najbardziej egzotycznych zakątków świata. Narrator podróżuje po krajach azjatyckich oraz Ameryce Środkowej. Odwiedza zarówno ogromne, bogate miasta, jak również dzikie, niemal niezamieszkane tereny. Produkcja zainteresuje smakoszy, pragnących poznać specjały z całego świata, jak również widzów zainteresowanych turystyką i pięknymi widokami.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d20he3l
d20he3l

Food Fact Fun – co to za program?

Food Fact Fun to anglojęzyczny serial o tematyce podróżniczej, którego premiera miała miejsce 1 lutego 2016 roku. Produkcja obejmuje 3 sezony. Serial emitowany jest na Travelxp HD. Food Fact Fun pokazuje miasta i zakątki całego świata. Ukazuje najpiękniejsze miejsca, które warto odwiedzić podczas swoich podróży. Oglądając serial można poznać najciekawsze zabytki danego regionu oraz ich historię. Nie brakuje również bardziej ekstremalnych atrakcji, takich jak skoki na bungee, przejażdżki konne czy tyrolki zawieszone dziesiątki metrów nad ziemią. Alex Drobin stara się przekazać największe uroki odwiedzanego regionu i pokazać, dlaczego warto się tam wybrać. Oczywiście w serialu Food Fact Fun nie brakuje również tematyki jedzenia. Drobin przedstawia widzom najlepsze specjały danego regionu. Nierzadko są to dania, które trudno sobie wyobrazić. Wszystko to opatrzone jest dokładnymi opisami, które pozwalają zatopić się w kulturze i tradycji tamtejszych terenów. Alex próbuje różnorodnych specyfików, takich jak egzotyczne odmiany mięsa czy niespotykane na naszych terenach warzywa i owoce. Oczywiście wszystko to uzupełnione jest deserami, których pomysłowość, barwy i wariacje smakowe nie znają granic.

Food Fact Fun – prowadzący

Narratorem serialu Food Fact Fun jest Alex Drobin.

Food Fact Fun – odcinki

Chociaż tytułową tematyką produkcji jest jedzenie, nie jest ono tematem przewodnim odcinków. Serial ukazuje różne zakątki świata, odkrywa ich atrakcje, oferty i tajemnice. Alex podróżuje po niemal całej kuli ziemskiej, dokładnie omawiając swoje przygody i doświadczenia. Każdy odcinek serialu trwa 30 minut.

Food Fact Fun – gdzie obejrzeć?

Program zdobył dużą popularność, co sprawiło, że pojawił się na ekranach wielu krajów. W Polsce jego transmisją zajął się kanał Travelxp HD. Zawsze, gdy program Food Fact Fun jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d20he3l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20he3l