Trwa ładowanie...

FIA – Pure Motorsport - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

FIA - Pure Motorsport to ciekawy i innowacyjny program o tematyce motoryzacji sportowej, powstały przy udziale FIA. Stowarzyszenie to zajmuje się organizowaniem wyścigów samochodowych, w tym popularnej Formuły 1 i zdecydowało się również na tworzenie relacji z torów wyścigowych, a także innych materiałów popularyzujących swoją działalność, czego wynikiem jest program FIA – Pure Motorsport.

FIA - Pure MotorsportFIA - Pure MotorsportŹródło: YouTube
dy976k5
dy976k5

FIA – Pure Motorsport – co to za program?

FIA - Pure Motorsport to magazyn, który w ramówce pojawił się w 2020 roku. Celem programu jest popularyzowanie wyścigów samochodowych różnego rodzaju, w różnych warunkach. Dla twórców produkcji ważne jest budowanie wiedzy w tej dziedzinie motoryzacji, a także wywoływanie emocji. Program przedstawia nie tylko samą rywalizację kierowców, ale także kulisy zawodów, przygotowania, wywiady z zawodnikami i członkami ich ekip.

FIA – Pure Motorsport – odcinki

FIA - Pure Motorsport składa się z 12 odcinków o długości 26 minut. W każdym epizodzie omawiane są konkretne wydarzenia ze świata wyścigów samochodowych, np. Regionalne Mistrzostwa Europy w Formule 1, Mistrzostwa Europy w Wyścigach Ciężarówek, Mistrzostwa Kartingowe itp. Program ukazuje profesjonalne, jak i amatorskie zmagania kierowców i łącznie przybliża 23 różne eventy.

FIA – Pure Motorsport – gdzie obejrzeć?

FIA - Pure Motorsport możemy obejrzeć na kanale Sportklub HD. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
dy976k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy976k5