Trwa ładowanie...

Europa z powietrza - oglądaj online w TV - odcinki, fabuła, gdzie obejrzeć

Zapierające dech w piersiach zdjęcia i fascynujące historie z europejskiego kontynentu, które możemy zobaczyć w programie Europa z powietrza dają odbiorcy możliwość poznania życia i obyczajów ludności zamieszkującej nasz kontynent. To fascynująca podróż, którą każdy z widzów może odbyć nie wychodząc z domu!

Europa z powietrzaEuropa z powietrzaŹródło: WP Pilot
d1k9ac3
d1k9ac3

Europa z powietrza - co to za program

Europa z powietrza to program dokumentalny emitowany przez kanał National Geographic, w którym odbiorcy mają szansę poznać kulturę i wyjątkowość otaczającego nas świata. Dzięki nietuzinkowej perspektywie widzowie mogą zobaczyć świat z lotu ptaka. Wyjątkowe zdjęcia tworzą nowoczesny klimat i sprawiają, że widz ma możliwość zobaczyć atrakcje turystyczne Europy z zupełnie innej perspektywy. Oryginalna forma wyróżnia dokument na tle innych seriali z motywem podróżniczym.

Europa z powietrza - twórcy

Program międzynarodowej produkcji jest zrealizowany przez twórców, którzy w niezwykle widowiskowy sposób, wraz z wykorzystaniem najnowszej technologii, pokazują najpiękniejsze miejsca Europy. Za produkcje odpowiada studio Windfall Films. 

Europa z powietrza - odcinki

Każdy odcinek to podróż do innego kraju, w którym widzowie będą mogli poznać kulturę i przede wszystkim zobaczyć niezwykłe krajobrazy poszczególnych miejsc. Różnorodność odwiedzanych miejsc pozwala widzowi poznać kraje bardziej odległe, jak i te, które sąsiadują z Polską. To szansa dla widza na poznanie kawałka świata bez wychodzenia z domu! Nie zabraknie podróży przez najpopularniejsze regiony, jak i te mniej uczęszczane przez turystów. 

d1k9ac3

Europa z powietrza - fabuła

Każdy odcinek to osobna historia, która tworzy szerszą opowieść, w której widzowie mogą dostrzec piękno kontynentu jakim jest Europa. Europa z powietrza to podróż, w którą wyruszyć może każdy z nas. To również szansa na dostrzeżenie niezwykłości przyrody, która zmienia się wraz ze zmieniającym się klimatem i porami roku. 

Europa z powietrza - prowadzący

Brytyjski komik Julian Barratt zabiera odbiorców w niezwykle fascynującą podróż w głąb europejskiego kontynentu. Program tworzą także mieszkańcy poszczególnych regionów, dzięki którym widzowie mogą jeszcze lepiej poznać specyfikę życia w konkretnych regionach Europy.

Europa z powietrza - gdzie obejrzeć

Program Europa z powietrza zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1k9ac3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k9ac3