Trwa ładowanie...

Eks w mieście. Celebryci - oglądaj online w TV – odcinki, fabuła, gdzie obejrzeć

Eks w mieście. Celebryci to serial reality-show, który w sposób rewolucyjny podchodzi do tematu związków, rozstań i utrzymywania relacji. Bohaterowie każdego odcinka są stawiani przez twórców formatu w niezręcznej sytuacji, w której muszą się wykazać nie tylko opanowaniem, ale też odpornością na stresujące wydarzenia, związane z ich życiem miłosnym.

Eks w mieście. CelebryciEks w mieście. CelebryciŹródło: YouTube

Eks w mieście. Celebryci – co to za serial

Eks w mieście. Celebryci to brytyjski serial telewizyjny, który został wyprodukowany przez Whizz Kid Entertainment. Jego głównymi bohaterami są popularne osobistości krajowego show-biznesu, które pod pretekstem odbycia randek w ciemno, zostają zmuszeni do konfrontacji ze swoimi byłymi partnerami.

Eks w mieście. Celebryci – twórcy

Twórcami serialu Eks w mieście. Celebryci są Rachael Parker, Kat Swain oraz Mark Wildash.

Eks w mieście. Celebryci – odcinki

Każdy odcinek programu poświęcony jest jednemu bohaterowi, który wbrew swojej wiedzy zostaje umówiony na spotkanie ze swoim byłym partnerem. Wszyscy bohaterowie występujący w serialu mają za sobą bogate życie miłosne, które okraszone wieloma skandalami, jest dla producentów idealnym pretekstem do ukazania trudności komunikacyjnych i problemów z radzeniem sobie ze swoimi dawnymi miłościami.

Eks w mieście. Celebryci – fabuła

Program Eks w mieście. Celebryci koncentruje się na przygotowaniach jednego z bohaterów do randki w ciemno, która została zaaranżowana pod pretekstem stworzenia dokumentu, dotyczącego tego sposobu zawierania znajomości. Bohaterowie dopiero docierając na miejsce dowiadują się o prawdziwych założeniach twórców, którzy mają na celu sprowokować rozmowę z ich byłymi partnerami. W trakcie trwania spotkania okazuje się, że zaaranżowana w ten sposób kolacja, staje się bodźcem do odnowienia relacji z przeszłości i przypomnienia o historii burzliwych relacji.

Eks w mieście. Celebryci – bohaterowie

Bohaterami programu są rozpoznawalne osobistości brytyjskiej telewizji, mające za sobą związki, które były tematem głośnych dyskusji w mediach.

Eks w mieście. Celebryci – obsada

W serialu Eks w mieście. Celebryci pojawiają się we własnej osobie sławne postacie ze świata brytyjskiego show-biznesu, takie jak na przykład Calum Best, Sam Handley, Amy Hart, Malique Thompson-Dwyer, Amelle Berrabah, Charlie King, Jess Gale, Liam Blackwell, Megan Barton Hanson, Summer Monteys-Fullam oraz Aisleyne Horgan-Wallace.

Eks w mieście. Celebryci - gdzie obejrzeć

Serial Eks w mieście. Celebryci jest dostępny w polskiej wersji językowej na antenie kanału telewizyjnego MTV Polska HD. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.