Trwa ładowanie...

Dzikie pszczoły - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Serial Dzikie pszczoły to grecka produkcja wyprodukowana w 2019 roku. Można zakwalifikować ją do gatunku opera mydlana, serial kostiumowy oraz obyczajowy.

Dzikie pszczołyDzikie pszczołyŹródło: YouTube
d43ec89
d43ec89

Dzikie pszczoły - twórcy

Reżyseriami serialu są Stamatis Patronis, Spyros Michalopoulos oraz Lefteris Charitos. Scenariusz stworzyli Melina Tsampani oraz Petros Kalkovalis. Wytwórnią odpowiedzialna za całość przedsięwzięcia jest JK Productions.

Dziki pszczoły - odcinki

Łącznie zrealizowano 276 odcinków, które podzielono na trzy sezony. Każdy z nich trwa około 45 minut. W Polsce emisja rozpoczęła się 28 czerwca 2021 roku. Na jesień planowana jest trzecia transza przygód rodzin Sevastosów i Stamirich.

Dzikie pszczoły - fabuła

Serial opowiada o losach trzech sióstr: Drosso, Assiminy i Eleni. Nagła śmierć ich ojca Georgisa Stamirisa wywraca ich spokojne dotąd życie do góry nogami. Muszą teraz zawalczyć o spadek po ojcu, który chce im odebrać Doukas, jeden z miejscowych bogaczy. Podstępem zmusza on Eleni do poślubienia jego syna, wszystko po to, żeby stać się właścicielem majątku pozostawionego przez zmarłego.

Dzikie pszczoły - bohaterowie

W serialu Dzikie pszczoły pojawiają się tacy bohaterowie jak:

 • Drosso, Assiminę i Eleni - trzy siostry, które po śmierci ojca muszą same poradzić sobie z kłopotami dnia codziennego. Skutki małżeństwa Eleni z Sergiosem Sevastosem wpłyną na losy każdej z nich.
 • Doukas Sevastos - najbogatszy człowiek w miejscowości. Zależy mu jedynie na powiększeniu swojego majątku, żąda od sióstr sprzedaży ziemi po zmarłym ojcu. Razem ze swoim synem podstępem zmuszają Eleni do małżeństwa, które ma mu zapewnić spełnienie wszystkich swoich planów.
 • Lambros Sevastos - były narzeczony Eleni. Wbrew obietnicom złożonym kobiecie przed laty nie poślubił jej. Opuścił Diafani ulegając presji swoich rodziców, którzy nie zgadzali się na ich małżeństwo. Po dziesięciu latach nieobecności wraca do rodzinnej miejscowości w towarzystwie swojej żony Theodossii.
 • Sergios Sevastos - jeden z synów Doukasa. W celu zdobycia majątku postanawia ożenić się z Eleni.
 • Nikiforos Sevastos - syn Doukasa. Dotychczas mieszkał w Paryżu, ale po tym jak zrezygnował z posady dyplomaty postanowił wrócić w rodzinne strony. Chciałby zajmować się zawodowo pisarstwem. Spotkanie z Assiminą wywraca jego życie do góry nogami. Natychmiastowo zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie.
d43ec89

Dzikie pszczoły - obsada

W role głównych bohaterów wcielili się:

 • Maria Kitsou w roli Eleni Stamiri,
 • Elli Triggou w roli Asiminy Stamiri,
 • Danai Mihalaki w roli Droso Stamiri,
 • Dimitris Gotsopoulos w roli Lambrosa Sevastosa,
 • Leonidas Kakouris w roli Doukasa Sevastosa,
 • Anastasis Roilos w roli Nikiforosa Sevastosa.

Dzikie pszczoły - gdzie oglądać

Serial Dzikie pszczoły zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d43ec89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43ec89