Trwa ładowanie...

Dzikie oblicza Ameryki – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

"Dzikie Oblicza Ameryki" to serial podróżniczy, który odkrywa przed widzem niezbadane dotąd regiony leżące daleko poza turystycznymi szlakami. Ekipa filmowa oprowadza odbiorcę po najciekawszych, najdzikszych miejscach Ameryki.

Dzikie Oblicza AmerykiDzikie Oblicza AmerykiŹródło: WP Pilot
d2rvg6f
d2rvg6f

Dzikie Oblicza Ameryki – co to za program?

Serial Dzikie Oblicza Ameryki powstał w 2018 roku. Sezon pierwszy to sześć tematycznych odcinków, a każdy z nich trwa ok. 30 minut. Za produkcję odpowiada stacja National Geographic Wild. Podstawowym założeniem programu jest ukazanie Ameryki od jej dzikiej strony, takiej, która nie uwzględnia utartych szlaków turystycznych. Producenci starają się udowodnić, że nawet w regionach fotografowanych rocznie przez tłumy turystów można odnaleźć mało popularne zakamarki. Serial omawia potęgę przyrody, która kształtowała teren przez miliony lat. Program stanowi również dowód na to, że środowisko niedotknięte działalnością człowieka jest samowystarczalne i rządzi się własnymi prawami. W Dzikich Obliczach Ameryki to natura jest gospodarzem, a człowiek jedynie gościem, który zmuszony jest dostosować się do panujących reguł.

Dzikie Oblicza Ameryki – odcinki

Serial przyrodniczy Dzikie Oblicza Ameryki skupia się na przedstawieniu siły natury, która ukształtowała teren USA. Twórcy programu stronią od utartych, turystycznych szlaków, odkrywając nowe rejony. Kamera sięga tam, gdzie natura ma przewagę nad człowiekiem. Każdy z odcinków omawia odrębne miejsce.

Dzikie Oblicza Ameryki - gdzie obejrzeć?

Serial można obejrzeć na kanale National Geographic Wild. Zawsze, gdy serial Dzikie Oblicza Ameryki jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2rvg6f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rvg6f