Trwa ładowanie...

Dzika Północ Europy – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

National Geographic Wild i twórcy programu Dzika Północ Europy zabierają widzów na wycieczkę po Skandynawskich terenach. Kiedyś te surowe ziemie zamieszkane były przez znanych wszystkim Wikingów, a teraz, choć powstało tam wiele miast, to dalej natura daje o sobie znać i pokazuje, że to ona ma najważniejszy głos.

Dzika Północ EuropyDzika Północ EuropyŹródło: WP Pilot
d1hwkes
d1hwkes

Dzika Północ Europy - co to za program?

Dzika Północ Europy to program dokumentalny o tematyce przyrodniczej, którego emisja rozpoczęła się w 2019 roku. Ekipa programu Dzika Północ Europy odwiedza zarówno nowoczesne zabudowania na wybrzeżach, jak i mroźne, dzikie tereny. Pokazują widzom tamtejszą przyrodę i przepiękne krajobrazy. Charakterystyczna dla północnych terenów jest zorza polarna - zwana przez Wikingów pancerzem walkirii. Zorza rozświetla nieprzyjazne dla ludzi rejony, ukazując tamtejszych mieszkańców. Zwierzęta północy przystosowane są do skandynawskiej pogody, a ich życie niezmącone jest działalnością człowieka. Program to wycieczka po świecie dzikim, ale pięknym, nie brakuje też pozostałości po Wikingach i innych ciekawostek.

Dzika Północ Europy – twórcy

Reżyserem programu jest Alexander Sletten, a scenariusz opracował Brian Armstrong, który jest także producentem. Narratorem wszystkich serii jest Stig Henrik Hoff.

Dzika Północ Europy - odcinki

Łącznie powstały dwie serie programu, które składają się z siedmiu odcinków. Każdy odcinek trwa około 45 minut. W każdym z odcinków widz może zobaczyć inne tereny państw skandynawskich (Norwegii, Finlandii i Szwecji) ukazane z różnych perspektyw. W programie przedstawione są nie tylko piękne i surowe widoki, ale także życie dzikich zwierząt, które zmagają się z trudnymi warunkami. Dodatkowo w jednym z odcinków można poznać mieszkańców tajgi i ich codzienne obowiązki.

Dzika Północ Europy - gdzie obejrzeć?

Serial emitowany jest na kanale National Geographic Wild. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1hwkes
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hwkes