Trwa ładowanie...

Dziewicze zakątki Ziemi – oglądaj online w TV – prowadząca, odcinki, gdzie obejrzeć

"Dziewicze zakątki" Ziemi to niezwykła produkcja o miejscach niedotkniętych działalnością człowieka. Serial przedstawia podróże do dzikich, wyjątkowych krain oraz bogate ekosystemy, które wyewoluowały na przestrzeni milionów lat.

Dziewicze zakątki Ziemi Dziewicze zakątki Ziemi Źródło: WP Pilot
d3qoize
d3qoize

Dziewicze zakątki Ziemi - co to za program?

Serial dokumentalny wyprodukowany został przez BBC Earth w 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z 6 odcinków, trwających 53 minuty. Na czele produkcji stoi Mark Brownlow.

Dziewicze zakątki Ziemi - prowadząca

W roli narratorki serii usłyszymy Helenę Bonham Carter. Aktorka znana jest między innymi z udziału w takich filmach jak Harry Potter czy Podziemny Krąg.

Dziewicze zakątki Ziemi - odcinki

Każdy odcinek dotyczy innego, odizolowanego od reszty świata rejonu ziemi. Serial skupia się na przedstawieniu bogactwa natury czy zachowań egzotycznych zwierząt, zamieszkujących omawiane krainy. Co więcej, w odcinkach ukazane jest, w jaki sposób całe środowisko koegzystuje ze sobą oraz na jakich zasadach funkcjonuje relacja między fauną i florą. Zdjęcia dzikich krajobrazów zapierają dech w piersiach, a dodatkowych emocji dostarcza ścieżka dźwiękowa.

Dziewicze zakątki Ziemi - gdzie obejrzeć?

Program transmitowany jest na kanale BBC Earth w każdą niedzielę o 11:00 i 20:00. Zawsze, gdy serial Dziewicze zakątki Ziemi jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu internetowego WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3qoize
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qoize