Trwa ładowanie...

Dzień dobry TVN - program online w TV, gdzie obejrzeć

Dzień Dobry TVN jest porannym magazynem, emitowanym codziennie od 8.00 do 10.55. Na antenie zadebiutował 3 września 2005 roku, przez pierwsze dwa lata był transmitowany tylko w weekendy. Zmiany w tej kwestii wprowadzono w 2007 roku i Dzień Dobry TVN możemy oglądać codziennie.

Marcin Prokop i Dorota WellmanMarcin Prokop i Dorota WellmanŹródło: fot. ONS
d2r8m69
d2r8m69

W czasie letnich wakacji program jest zastępowany przez Dzień Dobry wakacje - emitowany tylko i wyłącznie w weekendy. Trzon magazynu stanowią rozmowy na różne tematy, głównie te poruszające aktualne zagadnienia. Najczęściej dotyczą one stylu życia, porad zdrowotnych, plotek, różnych trików oraz wiadomości z kraju, jak i zagranicy. Prowadzący często opowiadają o kulturze oraz prowadzą serie poradnikowe, dotyczące dziedzin takich jak prawo, moda lub kuchnia.

W studiu Dzień Dobry TVN pojawia się wielu gości - są to m.in. znane osobistości, eksperci z różnych dziedzin czy sławni i doświadczeni kucharze. Za prognozę pogody odpowiada Diana Kautz.

Dzień Dobry TVN nie opiera się tylko na rozmowach. Lubianym przez widzów elementem programu są spotkania z gośćmi w kawiarence Dzień Dobry TVN. Nie można nie wspomnieć także o Annie Wendzikowskiej i jej wywiadach z gwiazdami Hollywood. Kolejnym zasługującym na uwagę elementem programu są koncerty, które odbywają się w studiu lub na dachu budynku, w którym powstaje program. Poranna dawka muzyki może znacznie pobudzić do działania. Zastrzyk energii dostaniemy także dzięki prowadzącym, a wiele osób ogląda program właśnie ze względu na charyzmatycznych gospodarzy.

Głównymi prowadzącymi programu do 2020 roku byli Anna Kalczyńska-Maciejowska wraz z Andrzejem Sołtysikiem, Magorzata Ohme i Filip Chajer, oraz Dorota Wellman z Marcinem Prokopem. W weekendy ich miejsce zajmowali: Magda Mołek z Marcinem Mellerem oraz Kinga Rusin wraz z Piotrem Kraśko. Zasiadali oni w studiu mieszczącym się na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie.

d2r8m69

Od września 2020 roku prowadzący program to:

  • Dorota Wellman i Marcin Prokop
  • Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik
  • Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
  • Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga (nowa para prowadzących)

W programie Dzień Dobry TVN nie brakuje także kulinariów – poznajemy nie tylko różne triki, ale i przepisy na łatwe i smaczne posiłki. Pomysłami dzielą się z nami doświadczeni kucharze, tacy jak Beata Kartowicz, Janek Kuroń czy Andrzej Polan.

Za część dotyczącą przeglądu prasy odpowiadali m.in. Szymon Hołownia, Bartosz Węglarczyk i Patrycja Wanat. Często prowadzącym towarzyszą zaproszeni dziennikarze telewizyjni oraz radiowi. Wspólnie sięgają po aktualne wydania gazet oraz popularnych magazynów, aby przyjrzeć się różnym tematom politycznym oraz rozrywkowym. Dzięki porannej prasówce wiemy, co dzieje się w Polsce i na świecie.

Program Dzień Dobry TVN można oglądać na żywo w TVN na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

d2r8m69
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r8m69