Trwa ładowanie...

Dyżur – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Dyżur to polski program telewizyjny, którego reżyserem jest życie i różnorodne wypadki, które się w nim zdarzają. W każdym odcinku widz ma okazję zobaczyć dokładny przebieg pracy lekarzy na ostrym dyżurze w warszawskim szpitalu. Jest to również szansa na poznanie ludzkich historii pełnych cierpienia i wzruszeń. Dzięki Dyżurowi zostać można świadkiem ciężkiej pracy lekarzy oraz pielęgniarek i ratowników medycznych.

Dyżur Dyżur Źródło: WP Pilot
d39hkpj
d39hkpj

Dyżur – co to za program?

Warszawskie szpitale codziennie zmagają się z nagłymi przypadkami, pomagają osobom po wypadkach i są świadkami ludzkich dramatów. Dyżur i ekipa programu podążają za personelem medycznym (lekarzami, pielęgniarkami i ratownikami medycznymi) podczas ich standardowej, ciężkiej i wymagającej pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Program ukazuje zarówno zabiegi, jak i badania diagnostyczne, których widz nie byłby w stanie zobaczyć w żadnym innym miejscu. Ponadto poznać można szczegółowe historie niektórych pacjentów. Opowiadają oni o przyczynach pojawienia się na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a widz może również poznać ich dalsze losy. Dyżur jest pełen prawdziwych emocji.

Program swoją emisję rozpoczął w 2010 roku i doczekał się 3 sezonów. Do 2020 roku powstały 42 odcinki. Zaliczany jest do kategorii programów dokumentalnych. Reżyserią zajął się Marcin Sobociński.

Dyżur – prowadzący

Program nie posiada typowego prowadzącego. Najważniejsze w nim jest podążanie za pracą specjalistów ratujących i chroniących ludzkie życia i to oni są głównymi bohaterami Dyżuru. Odcinki uzupełniane są jednak głosem narratora, który opowiada dokładniej o tym, czego świadkiem jest w danym momencie widz. Dzięki temu widoczne na ekranie procedury stają się dla niego jaśniejsze i bardziej zrozumiałe. Przewodnikami po programie są przede wszystkim lekarze, którzy zajmują się konkretnymi pacjentami.

d39hkpj

Dyżur – odcinki

W każdym odcinku widz poznaje historie wzięte wprost z warszawskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Każda opowieść jest inna i dotyczy różnych osób i ich problemów. Spotkać można więc historię ofiary gwałtu, pacjentów po wypadkach samochodowych lub z zatruciem alkoholowym, ofiarę potrącenia przez pociąg, relację pobitego mężczyzny i wiele innych. Epizody pełne są dokładnych opisów postępowania w trakcie leczenia i walki o życie każdego z pacjentów.

Emisja programu rozpoczęła się w 2010 roku, a Dyżur doczekał się 3 sezonów i łącznie 42 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut.

Dyżur - gdzie obejrzeć

Program Dyżur emitowany jest na antenie TV Puls. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

d39hkpj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39hkpj