Trwa ładowanie...

Droga wolna – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Bezpieczeństwo na drodze zawsze jest rzeczą najważniejszą. Niestety pomimo tego, że większość osób stara się zachowywać spokojnie na drodze, to zawsze zdarzają się osoby, które nie chcą się dostosować. Warto zatem oglądać programy, które pokazują nam rzeczywistość kierowców oraz pracę policji.

Droga wolnaDroga wolnaŹródło: WP Pilot
d18tvsw
d18tvsw

Droga wolna – co to za program?

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskały programy, które pokazują życie policjantów od środka oraz przybliżają pewien wycinek sytuacji na drodze. Nie brakuje w nich osób, które zdecydowanie są zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego. Pokazują one również niekonsekwencję oraz nieumiejętność w prowadzeniu samochodu. Widz programu Droga wolna zostanie poprowadzony po najróżniejszych sytuacjach, które dzieją się na drodze i zobaczy, że praca policjantów nie jest łatwa. Kierowcy mogą sobie uświadomić, że "nie znają dnia ani godziny", kiedy zostaną zmonitorowani przez drogówkę. Rzeczywistość drogowa obfita jest również w sytuacje niecodzienne i zabawne zdarzające się każdego dnia, które także można obejrzeć w tym programie.

Droga wolna – odcinki

Każdy odcinek programu Droga wolna przedstawia wypadki oraz sytuacje drogowe, które przydarzają się kierowcom. Odcinki trwają do 25 minut. W programie są pokazywane nie tylko poważne wypadki, ale również śmieszne sytuacje, których nie może zabraknąć, bo raz – że program ma edukować, ale przynajmniej od czasu do czasu – również bawić. Smaczku dodają zabawne komentarze wywołujące uśmiech zapewne u niejednego telewidza. Ciekawostką jest to, że program ma już 3 sezony, co tylko pokazuje, że ma swoje wierne grono fanów, którzy chętnie poświęcają swój czas na jego oglądanie. To prawdziwe studium głupoty, błędów drogowych i braków, które wymagają natychmiastowej korekty.

Droga wolna – gdzie obejrzeć?

Program Droga wolna jest emitowany na Tele 5. Zdecydowanie warto poświęcić swój czas na przyjrzenie się przez około 20 minut wszelkim błędom i zabawnym sytuacjom w celu zweryfikowania własnej wiedzy i umiejętności drogowych. Program jest pokazywany w różnych godzinach i przynajmniej 2–3 razy dziennie, co na pewno sprawi, że osoby pracujące o różnych porach będą mogły się z nim zapoznać. Zawsze, gdy program Droga wolna jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d18tvsw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18tvsw