Trwa ładowanie...

Dorota inspiruje - oglądaj online w TV - co to za program, prowadząca, gdzie obejrzeć

Nadchodzi czas na remont, ale nie masz pomysłu na to w jaki sposób zaaranżować wybraną część swojego domu? Sprawdź program Dorota Inspiruje prowadzony przez Dorotę Szelągowską i pozwól się natchnąć doświadczonej projektantce wnętrz!

Dorota inspirujeDorota inspirujeŹródło: WP Pilot
d4h0ur4
d4h0ur4

Dorota inspiruje - o czym jest program?

Dorota inspiruje to program, w którym Dorota Szelągowska próbuje pomóc osobom będącym w trakcie remontu, aby przystosować mieszkanie lub dom do ich potrzeb. Służy radą i doświadczeniem oraz pomaga wybrać optymalne rozwiązania. Program jest emitowany od 2018 roku, a aktualnie można go oglądać na kanale TVN.

Dorota inspiruje - prowadząca

Prowadzącą program jest znana prezenterka programów o tematyce projektowania wnętrz, Dorota Szelągowska. Od dłuższego czasu jest związana z telewizją TVN i pomogła na antenie tej stacji setkom rodzin zmagającym się z problemami występującymi w trakcie remontów. Szanowana za niezwykły gust i umiejętności dostosowywania swoich projektów do możliwości metrażowych mieszkania. 

Dorota inspiruje - odcinki

Poszczególne odcinki programu opierają się na towarzyszeniu prowadzącej i jej ekipie budowlanej oraz rodzinom będącym aktualnie w trakcie remontu. Dorota wraz z właścicielami mieszkania i ekipą budowlaną realizują remont krok po kroku, korzystając z doświadczenia i wizji projektantki wnętrz. W każdym sezonie Szelągowska pomaga kilku wybranym rodzinom - każda z nich ma inne możliwości oraz potrzeby i właśnie to jest w tym programie najciekawsze. W lutym 2021 roku zakończyła się emisja trzeciego sezonu programu. Miał on siedem odcinków po 60 min.

Dorota inspiruje - nagrody

Program Dorota inspiruje spotkał się z bardzo dobrym odbiorem wśród telewidzów. Świadczyć może o tym m.in. nagroda Telekamery, która powędrowała w ręce Szelągowskiej w 2019 roku. Prezenterka została nagrodzona w kategorii Osobowość Telewizyjna. W tym czasie widzowie mogli ją oglądać zarówno w programie Dorota inspiruje, jak i Domowe rewolucje.

d4h0ur4

Dorota inspiruje - gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy program lub jego powtórki są emitowane w telewizji można je obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4h0ur4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h0ur4