Trwa ładowanie...

Domowe rozgrywki - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Rodzina to coś, co budzi w nas różne odczucia - z jednej strony wszyscy się kochają, a z drugie nieraz nawet najdrobniejsze sytuacje powodują wybuch gniewu. Taką rodzinną rzeczywistość przedstawia właśnie serial Domowe rozgrywki. Każdy członek rodziny odnajdzie siebie w serialowych bohaterach i z pewnością utożsami się z wieloma sytuacjami przedstawionymi na ekranie.

Rodzina (zdjęcie ilustracyjne)Rodzina (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Shutterstock

Domowe rozgrywki to polski mini-serial, który swoją premierę miał w 2019 roku na antenie Polsatu.

Domowe rozgrywki - twórcy

Reżyserią mini-serialu Domowe rozgrywki zajął się Kristoffer Rus, który reżyserował także kilka odcinków znanych seriali takich jak Rodzinka.pl czy Koty i zaloty. Zdjęcia do Domowych rozgrywek wykonał Jan Rus Słomiński. Serial został wykonany dla telewizji Polsat, a jego producentem było LuluProduction.

Domowe rozgrywki - odcinki

Do tej pory powstały dwa sezony serialu, które łącznie liczą 13 odcinków. Każdy odcinek trwa około sześciu minut.

Domowe rozgrywki - fabuła

Fabuła mini-serialu Domowe rozgrywki kręci się wokół rodziny Czechoskich i ich codziennego życia. Głównymi bohaterami serialu jest małżeństwo wraz z dwójką swoich dzieci. Mama Agnieszka jest księgową i jednocześnie „szefową” w domu, natomiast tata i mąż Marek to żarliwy kibic piłki nożnej oraz właściciel warsztatu samochodowego. Ta dwójka razem wychowuje swoje pociechy - Tadzika i Helenkę. Ich życie wyglądało całkiem normalnie do czasu kiedy do kamienicy obok nie wprowadził się znany aktor - Łukasz Nowicki. Akcja serialu jest pełna zabawnych sytuacji i zwrotów akcji oraz sprytnego i ciekawego podejścia do życia, którego od Czechoskich może się nauczyć niejedna rodzina.

Domowe rozgrywki - obsada

Do głównej obsady mini-serialu Domowe rozgrywki należy:

  • Barbara Wypych jako mama Agnieszka,
  • Jakub Wieczorek jako tata Marek,
  • Karina Woźniak jako córka Helenka,
  • Maks Balcerowski jako syn Tadzik,
  • Łukasz Nowicki jako słynny aktor (gra samego siebie).

Domowe rozgrywki - gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy serial Domowe rozgrywki jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z platformy streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.