Trwa ładowanie...

Dobra franczyza - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Dobra franczyza to jedyny w swoim rodzaju program, który dostarcza informacji o sposobie prowadzenia firmy we franczyzie. Prowadząca rozmawia z prezesami znanych marek o strategiach ich biznesu i składnikach sukcesu. Jest to niezwykle wartościowy przegląd możliwości dla wszystkich planujących tego typu rozwój w polskiej gospodarce.

Dobra franczyzaDobra franczyzaŹródło: YouTube

Dobra franczyza – co to za program?

Dobra franczyza to program telewizji Biznes24HD, który został uruchomiony w listopadzie 2021 roku. To produkcja prawdziwie unikalna w polskiej telewizji. Porusza tematy strategii sieci franczyzowych i ich rzeczywistego sposobu działania. Inne media franczyzowe skupiają się raczej tylko na opłacalności tego typu rozwiązań. Dobra franczyza to idealny program dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad otwarciem firmy we franczyzie. Jest to program dobry merytorycznie, rzetelnie przygotowany.

Dobra franczyza – prowadzący

Program ten jest prowadzony przez doświadczoną managerkę i konsultantkę franczyzową – Monikę Ferreirę. W ramach historycznego, bo pierwszego programu, gościła ona prezesa McDonald's Polska – Adama Pieńkowskiego. W kolejnych odcinkach pojawili się inni mniej i bardziej znani polscy przedsiębiorcy.

Dobra franczyza – odcinki

Odcinki Dobrej Franczyzy trwają tylko 15 minut. Emitowane są one na kanale Biznes24HD codziennie o różnych godzinach. Prowadząca, w krótkim czasie, dostarcza odbiorcom programu rzetelną, jasną wiedzę w pigułkowym formacie. W odcinkach często goszczą znani polscy biznesmeni.

Dobra franczyza – gdzie obejrzeć?

Dobrą franczyzę można obejrzeć wyłącznie na całodobowym kanale ekonomicznym – Biznes24HD. Jest to pierwsza i jedyna w Polsce telewizja biznesowa. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.