Trwa ładowanie...

Diabli nadali – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Diabli nadali, w oryginale The King of Queens, to amerykański serial komediowy, którego fabuła opiera się na codziennym życiu i przygodach młodego małżeństwa - Carrie i Douga Heffernanów, którzy mieszkają razem z ojcem Carrie, Arthurem Spoonerem.

Diabli nadaliDiabli nadaliŹródło: YouTube
d32hw6e
d32hw6e

Diabli nadali – co to za serial

Sitcom opowiada o Dougu Stevenie Heffernanie, zarabiającym na życie jako kurier w firmie IPS, i jego żonie Carrie, będącej sekretarką w kancelarii prawnej. W piwnicy ich domu zamieszkał ojciec Carrie - Arthur, po tym, jak spalił swój dom. Serial przedstawia codzienne perypetie pary, jak również relacje głównych bohaterów m.in. z przyjaciółmi Douga - Spencem i Deaconem oraz kuzynem Douga - Dannym.

Diabli nadali – twórcy

Autorami serialu są Michael J Weithorn i David Litt, który był także głównym producentem.

Diabli nadali – odcinki

Serial Diabli nadali emitowany był od września 1998 roku do maja 2007 roku. Liczy 207 odcinków w dziewięciu sezonach. Seria oryginalnie była emitowana przez CBS.

Diabli nadali – fabuła

Motywem przewodnim każdego odcinka jest narzekanie Arthura, jego specyficzny sposób bycia, żarty i docinki kierowane do Douga z powodu jego nadwagi oraz problemów małżeńskich. Seria bogata jest w codzienne perypetie bohaterów, którzy napotykają na różnie trudności i nieporozumienia w życiu prywatnym oraz zawodowym. Humorystyczne przedstawienie rodzinnych niesnasek, sposobów spędzania wolnego czasu, problemów w relacjach i szalonych pomysłów Arthura to esencja tego sitcomu. 

d32hw6e

Diabli nadali - bohaterowie

Główni bohaterowie cechują się wyrazistością, a widz praktycznie od razu jest w stanie odczuć specyficzne relacje, które pomiędzy nimi są. 

  • Doug to kurier z nadwagą, który nie prowadzi zbyt zdrowego trybu życia; względem swojej żony jest dość uległy, a nawet nieco się jej boi,
  • Carrie to energiczna i dość sarkastyczna kobieta, która na co dzień stara się powstrzymać swojego męża i ojca przed robieniem różnych głupstw,
  • Arthur jest wdowcem, który przez lata wiele razy zmieniał miejsce pracy i ze względu na swój charakter nigdzie zbyt długo nie pracował; ciągle narzeka na swoją sytuację życiową, a nudne życie staruszek próbuje sobie urozmaicać na różne, ciekawe sposoby.

Diabli nadali - obsada

W rolach głównych wystąpili:

  • Kevin James - Doug Heffernan,
  • Leah Remini - Carrie Heffernan,
  • Jerry Stiller - Arthur Spooner,
  • Victor Williams - Deacon Palmer,
  • Patton Oswalt - Spence Olchin,
  • Gary Valentine - Danny Heffernan,
  • Nicole Sullivan - Holly Shumpert.
d32hw6e

Diabli nadali - nagrody

W 2006 roku Kevin James otrzymał nominację do Primetime Emmy Award za rolę Douga Haffernana. Serial zdobył również BMI Awards w kategorii TV Music w latach 2001, 2002, 2003 oraz w 2004.

Diabli nadali - gdzie oglądać

Serial Diabli nadali zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d32hw6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32hw6e