Trwa ładowanie...

Diabelskie gardło – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Diabelskie gardło to bułgarska produkcja, która swoją premierę miała w 2019 roku. Przedstawia mrożące krew w żyłach wydarzenia rozgrywające się w malowniczym, zapierającym dech w piersiach otoczeniu. Liczne zwroty akcji, uwikłani w intrygi ludzie, którym trudno jest zaufać i umiejętne ukazanie skomplikowanych relacji międzyludzkich czynią tę propozycję rozrywką na wysokim poziomie.

Diabelskie gardło Diabelskie gardło Źródło: WP Pilot
d23zohn
d23zohn

Diabelskie gardło – co to za serial?

Diabelskie gardło jest serialem stanowiącym połączenie kryminału i dramatu, który czerpie inspirację z wielu legend, jakimi owiana jest znajdująca się w Bułgarii jaskinia nosząca tę samą nazwę. Masywne i skaliste szczyty górskie oraz skąpane w mroku zakamarki pomagają budować niepokojącą atmosferę i stanowią odpowiednie tło dla śledztwa prowadzonego w sprawie morderstwa, podkreślając grozę odkryć dokonywanych przez policję.

Diabelskie gardło – twórcy

Za powstanie serialu odpowiada scenarzysta Ivan Spasov oraz duet reżyserów: Pavel G. Vesnakov i Dimitar Dimitrov. Produkcją zajęły się firmy Nova TV i Dream Team Films.

Diabelskie gardło – odcinki

Serial składa się z jednego sezonu, który obejmuje dwanaście odcinków o bardzo podobnej długości. Wynosi ona 45–50 minut. Potwierdzono już, że powstanie kontynuacja.

Diabelskie gardło – fabuła

Diabelskie gardło to opowieść, która koncentruje się na dochodzeniu rozpoczętym, aby wyjaśnić tajemniczą śmierć strażnika granicznego. Na czele dochodzenia staje profilerka – Mia oraz policjant – Filip, którzy badają liczne tropy i podążają śladem mordercy. W tym czasie ginie kolejny człowiek, a na jaw wychodzą szokujące fakty związane z okaleczeniem zwłok. Cień podejrzeń pada na coraz więcej osób, zło wydaje się wnikać nawet w szeregi organów ścigania, a rodzinne związki trzeba na nowo zweryfikować.

d23zohn

Diabelskie gardło – bohaterowie

Najważniejszy z punktu widzenia całej historii jest duet, który tworzy profilerka Mia Yazov oraz oficer policji – Filip Chanov. Do grona istotnych bohaterów zalicza się także prokurator, członkowie zespołu Mii, krewni Filipa i grupa emigrantów.

Diabelskie gardło – obsada

W rolach głównych występuje Teodora Duhovnikova jako Mia Yazova oraz Vladimir Karamazov, który wciela się w Filipa Chanov.

Na ekranie pojawiają się również: Hristo Petkov jako Asen, Nader Khatib, czyli Samid, Pavela Apostolova w roli Diany a także Stoyan Radev, Rumen Rachev oraz Vyara Kolarova.

Diabelskie gardło – gdzie obejrzeć?

W Polsce serial emitowany jest na kanale AXN Black. Zawsze, gdy serial Diabelskie gardło jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d23zohn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23zohn