Trwa ładowanie...

Deliciousness - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

"Deliciousness" to program, w którym zobaczymy wszystkie najzabawniejsze nieudane próby gotowania jakie krążą w Internecie, a wszystko to okraszone błyskotliwymi komentarzami prowadzących.

DeliciousnessDeliciousnessŹródło: YouTube

Deliciousness – co to za program?

Deliciousness to spin-off programu Ridiculousness, który w Polsce pod nazwą Niemożliwe! emitowany jest na kanale MTV Polska HD. Deliciousness to amerykańska produkcja komediowa, której premiera miała miejsce 14 grudnia 2020 roku. Głównym założeniem programu jest przedstawianie filmów internetowych o tematyce spożywczej. Gospodyni oraz współprowadzący produkcji komentują prezentowane treści. Producentami Deliciousness są firmy Superjacket Productions i Gorilla Flicks. Dystrybucją programu zajęła się instytucja ViacomCBS Domestic Media Networks.

Deliciousness – prowadzący

Prowadząca programu to Tifanni Thiessen, aktorka znana z serialu Białe kołnierzyki. Współprowadzącymi Deliciousness są Angela Kinsey, Kel Mitchell i Tim Chantarangsu. W programie wyrażają oni swoje opinie i komentarze na temat filmików związanych z jedzeniem i tematyką kulinarną. Na filmach tych dochodzi do różnego rodzaju zajmujących kuchennych katastrof.

Deliciousness – odcinki

Sezon pierwszy programu liczy 10 odcinków, które emitowane były od 14 do 18 grudnia 2020 roku. Drugi sezon to 30 epizodów emitowanych w okresie od 22 marca do 26 czerwca 2021 roku. W grudniu 2021 roku rozpoczęła się emisja trzeciego sezonu programu. Każdy z odcinków trwa około 22 minut. Czasami w epizodach każdej z serii, w roli gości, pojawiają się osoby, które są bohaterami ukazywanych w programie filmików.

Deliciousness – gdzie obejrzeć?

Program Deliciousness można obejrzeć na kanale MTV Polska HD. Emisja ma miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 i 21:30. W soboty serial obejrzymy o godz. 09:05 i 09:35, jak również po południu, w paśmie pięciu epizodów o godz.: 15:10, 15:40, 16:05, 16:25, 17:00. W niedziele program możliwy jest do obejrzenia o godzinie 17:00. Zawsze, gdy program Deliciousness jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.