Trwa ładowanie...

Dance Dance Dance - oglądaj online w TV - co to za program, uczestnicy, gdzie obejrzeć

Dance Dance Dance to jeden z najciekawszych polskich programów z gatunku celebrity talent show. Produkcja stawia na efektowne choreografie i skomplikowane taneczne układy, a dzięki rozszerzonej rzeczywistości jest bardzo widowiskowy. Dance Dance Dance to także miejsce, w którym spotykają się różne charaktery, umiejętności i talenty. W programie zawiązują się nowe przyjaźnie, a na scenie można zobaczyć łzy, pot, zmęczenie, rezygnację, dumę, uśmiech.
Share
Dance Dance Dance
Dance Dance DanceŹródło: WP Pilot
drhgqh7

Dance Dance Dance - co to za program

Dance Dance Dance to polski program rozrywkowy, w którym udział biorą pary złożone z celebrytów i ich znajomych. Zadaniem uczestników jest przedstawienie choreografii wybranych teledysków muzycznych. Występy ocenia trzyosobowe jury, a finalną decyzję o zwycięstwie w programie podejmują telewidzowie w głosowaniu SMS-owym. Za produkcję programu odpowiada polskie przedsiębiorstwo produkcyjne Rochstar. Pierwsza emisja miała miejsce 2 marca 2019 roku.

Dance dance dance - odcinki

W każdej edycji udział bierze sześć par, które występują wspólnie oraz solowo. Dance Dance Dance jest ważną częścią wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Każdy odcinek trwa około dwie godziny.

drhgqh7

Dance Dance Dance - uczestnicy

Do uczestnictwa w programie zapraszane są największe gwiazdy popkultury. Do tej pory widzowie mogli poznać warsztat taneczny między innymi: Adama Zdrójkowskiego, Rafała Maślaka, Marceliny Zawadzkiej, Pauliny Krupińskiej-Karpiel, Dariusza Wieteski, Anny Kaczmarczyk-Litwin, Rafała Jonkisza, Aleksandra Sikory czy Katarzyny Stankiewicz.

Dance Dance Dance - prowadzący i jury

W jury programu zasiadali specjaliści modowi i zawodowi tancerze: Ida Nowakowska, Robert Kupisz, Anna Mucha oraz Ewa Chodakowska. Prowadzącym jest Tomasz Kamel i Tamara Gonzales Perea.

drhgqh7

Dance Dance Dance - gdzie obejrzeć

Program wyświetlany jest w wybrane weekendowe wieczory na antenie TVP2. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.

drhgqh7

Podziel się opinią

Share
drhgqh7
drhgqh7