Trwa ładowanie...

Coś śmiesznego – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Coś śmiesznego to program rozrywkowy, w którym podziwiać można skecze i występy kabaretów oraz różnych osobistości związanych ze sceną kabaretową. Każdy odcinek to duża dawka dobrego humoru w skondensowanej formie. Przedstawiane są zarówno starsze, jak i premierowe skecze.

Coś śmiesznegoCoś śmiesznegoŹródło: WP Pilot
d3drtge
d3drtge

Coś śmiesznego – co to za program

Coś śmiesznego ma na celu rozbawienie widzów. Aby to osiągnąć do programu zapraszani są zarówno doświadczeni artyści kabaretowi, jak i ich młodsi koledzy. Gwiazdy bawią nie tylko skeczami, ale i piosenkami. Widzowie cieszyć się mogą znanymi i popularnymi występami, które kochają od wielu lat i lubią odświeżać. Dzięki swej ponadczasowości wiele z nich rozśmiesza do łez wielokrotnie. Gwiazdy sceny kabaretowej przedstawiają w Coś śmiesznego również nowe i mniej znane skecze i piosenki. Dzięki takiej konstrukcji programu widz nigdy się nie nudzi. Na wizji podziwiać można między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Jurki czy Ireneusza Krosnego.

Program powstał w 2020 roku w Polsce i nadawany jest na antenie programu Tele 5, który od 2002 roku zapewnia Polakom doskonałą rozrywkę. Od premiery wyemitowano kilkadziesiąt odcinków. Coś śmiesznego zalicza się do programów rozrywkowych. Ze względu na poruszane w skeczach tematy zalecany jest widzom, którzy ukończyli 12. rok życia.

Coś śmiesznego – prowadzący

W programie liczą się przede wszystkim jego gwiazdy, czyli osobistości ze sceny kabaretowej. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów czy Kabaret Ani Mru-Mru posiadają wieloletnią praktykę w bawieniu publiczności w prawie każdym wieku. Ich skecze oglądane są przez widzów z dużą chęcią. Coś śmiesznego to również artyści, którzy występują w pojedynkę. Wyróżnia się wśród nich Ireneusz Krosny, mim, który specjalizuje się w pantomimie komicznej. Jego Teatr Jednego Mima działa nieprzerwanie od 1992 roku.

Coś śmiesznego – odcinki

Każdy odcinek przedstawia inne skecze i piosenki kabaretowe. Poruszają one zarówno ponadczasowe tematy, jak i te bardziej współczesne, odnoszące się do aktualnych wydarzeń. Od premiery programu w 2020 roku powstało kilkadziesiąt odcinków, które niezmiennie bawią wszystkich widzów. Epizody Coś śmiesznego trwają około 20 minut. Są więc solidną dawką dobrego humoru skondensowaną w niezbyt długim czasie. 

d3drtge

Coś śmiesznego - gdzie oglądać?

Program rozrywkowy Coś śmiesznego oglądać można na antenie Tele 5. Program, zawsze gdy jest emitowany w telewizji, można oglądać na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3drtge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3drtge