Trwa ładowanie...
d2lvr7f

Chicago Med - online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Chicago Med to produkcja ukazująca codzienne oraz zawodowe życie grupy lekarzy z Chicago. Inspiracją do powstania serialu było Chicago Fire, opowiadające o losach amerykańskiej straży pożarnej z Chicago. W Chicago Med nie zabraknie wartkich zwrotów akcji, ciężkich przypadków medycznych oraz wielu emocjonujących zdarzeń.
Share
Chicago Med
Chicago MedŹródło: WP Pilot
d2lvr7f

Chicago Med - twórcy

Serial został wyprodukowany przez Wolf Films Inc. we współpracy z Universal Television. Produkcja powstała z inicjatywy jego twórców:  Dicka Wolfa i Matta Olmsteada. Głównym producentem serialu został natomiast Andrew Dettmann. Serial po raz pierwszy emitowano w amerykańskiej stacji NBC.

Chicago Med - odcinki

Serial liczy sobie na chwilę obecną ponad sto odcinków (wraz z odcinkiem pilotażowym), a każdy z nich zapewnia ok. 42 minut wrażeń. Nic więc dziwnego, że serial doczekał się aż pięciu sezonów. Stacja NBC zamówiła również kolejne trzy sezony, które są w trakcie realizacji.

d2lvr7f

Chicago Med - fabuła

Serial opowiada o losach lekarzy ze szpitala miejskiego w Chicago, ich ciężkiej i pełnej zaangażowania pracy oraz życiu osobistym. Fabuła serialu skupia się głównie wokół misji, jaką pełnią bohaterscy lekarze, nie brakuje w niej jednak wielu ciekawych wątków pobocznych. Po godzinach pracy, lekarze są normalnymi ludźmi - posiadają swoje rodziny, problemy osobiste oraz sami zmagają się z szarością życia codziennego. Nie brakuje w nim również wątków miłosnych. Spędzając ze sobą wiele godzin na wspólnych dyżurach, zaczynają wchodzić ze sobą w różne, czasem wręcz nawet ogniste relacje.

Opisane w produkcji przypadki medyczne wzorowane są na prawdziwych historiach i chorobach z życia wziętych.

Chicago Med - bohaterowie

Bohaterami serialu są lekarze - ludzie w różnym wieku i wywodzący się z rozmaitych grup społecznych. Mimo tak wielu różnic łączy ich jednak jedno - wspólna pasja. Ratując codziennie ludzkie życie, nawiązują ze sobą liczne interakcje. Nie wszystkie z nich opierają się na zwykłym, serdecznym koleżeństwie. Z upływem czasu między pracownikami szpitala pojawiają się przyjaźnie, miłość, a także nienawiść. Wśród najważniejszych postaci należy wymienić: Willa Halstead, pediatrę Natalii Manning, pielęgniarkę April Sexton, szefa psychiatrii Daniela Charlesa oraz szefową szpitala Sharon Goodwin.

d2lvr7f

Chicago Med - obsada

Producenci serialu zadbali o obsadę z wyższej półki.

  • W roli dr. Willa Halsteada zobaczymy utalentowanego Nicka Gehlfussa, którego możemy znać z serialu Shameless;
  • w postać dr Natalie Manning wciela się Torrey DeVitto ( Jezioro Marzeń, CSI: Kryminalne zagadki Miami, Słodkie Kłamstewka);
  • pielęgniarkę April Sexton gra Yaya Dacosta ( Wytańczyć marzenia, Wyścig z czasem, Kamerdyner);
  • dr. Daniela Charlesa gra Olivier Platt ( Doktor Dolittle, Miłość i inne używki).

Chicago Med - nagrody

Serial otrzymał cztery nominacje oraz dwie nagrody. Na swoim koncie ma statuetki ReFrame oraz Young Artist Awards.

Chicago Med - gdzie obejrzeć

Perypetie zawodowe i miłosne lekarzy z Chicago Med można oglądać na kanale FOX. Zawsze, gdy serial emitowany jest w telewizji, Chicago Med online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2lvr7f

Podziel się opinią

Share
d2lvr7f
d2lvr7f