Trwa ładowanie...

Chesapeake shores – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Chesapeake Shores to kanadyjsko-amerykańska produkcja, która powstała na bazie powieści noszącej ten sam tytuł. To serial określany mianem familijnego, koncentrujący się na tematyce doskonale znanej widzom z codziennego życia. Przedstawia cienie i blaski ludzkiego losu, czyniąc to w atrakcyjny i przyjemny dla oczu sposób.

Cheasapeake ShoresCheasapeake ShoresŹródło: YouTube
d34bs8b
d34bs8b

Chesapeake Shores – co to za serial?

Chesapeake Shores to serial obyczajowy, który skupia się na perypetiach Abby O’Brien Winters. To kobieta doświadczona przez los, która postanawia odmienić swoje życie i rozpocząć je na nowo w swojej rodzinnej miejscowości. Tam staje przed wieloma wyzwaniami, z którymi musi się zmierzyć po tym, jak obiecała pomóc młodszej siostrze w prowadzeniu biznesu. Próbuje też naprawić problemy z dawnych lat.

Chesapeake Shores – twórcy

Głównym producentem serialu jest Matt Drake, a do grona producentów wykonawczych należą John Tinker, Martin Wood oraz Sherryl Woods. Za reżyserię odpowiada Mike Rohl, a dystrybucją zajmuje się Borderline Distribution Inc.

Chesapeake Shores – odcinki

Serial składa się z czterech sezonów, a sezon piąty znajduje się w przygotowaniu. Poszczególne sezony składają się z podobnej liczby odcinków. W sezonie pierwszym było ich dziewięć, w drugim i trzecim po dziesięć, a w czwartym sześć. Wszystkie odcinki posiadają bardzo podobną długość, która wynosi około 48 minut.

Chesapeake Shores – fabuła

Chesapeake Shores to historia losów zwyczajnej kobiety, która musi radzić sobie z trudami macierzyństwa i próbami odnalezienia prawdziwego szczęścia i miłości. Fabuła skupia się na rodzinnych zawirowaniach, relacjach międzyludzkich oraz poznawaniu samego siebie. Nie brakuje wzruszających momentów i emocjonalnych wydarzeń oraz charakterystycznej atmosfery niewielkiego miasteczka.

d34bs8b

Chesapeake Shores – bohaterowie

Główna bohaterka to Abby O’Brien Winters, mieszkanka Nowego Jorku, która znajduje się w trakcie rozwodu i postanawia wraz ze swoimi córkami, Carrie i Caitlyn zamienić metropolię na niewielką miejscowość, Chesapeake Shores. Tam mieszka jej siostra – Jess, oraz licealna miłość - Trace Riley. Na ekranie pojawia się też druga siostra Abby - Bree, oraz ich rodzice: Mick i Megan.

Chesapeake Shores – obsada

W główną bohaterkę wciela się Meghan Ory, a w jej córki – Kayden Magnuson oraz Abbie Magnuson. Jako siostra Abby - Jess, występuje Laci J. Mailey, a role ich rodziców odgrywają Barbara Niven i Treat Williams. Na ekranie pojawia się też Jesse Metcalfe jako Trace Riley oraz wielu bohaterów epizodycznych.

Chesapeake Shores – gdzie oglądać?

W Polsce serial można oglądać na antenie stacji AXN White, w soboty, niedziele i poniedziałki, w godzinach porannych (7:05, 8:05 i 9:00), oraz na kanale AXN, od poniedziałku do piątku, około godziny 11:00. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d34bs8b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34bs8b