Trwa ładowanie...

Chcesz być zawsze na bieżąco? Dwa źródła to podstawa. Sprawdź pakiet WP Pilot + "Polityka"

Wybierając pakiet promocyjny w WP Pilot, zyskasz dostęp nie tylko do telewizji online, ale i do cyfrowego wydania tygodnika "Polityka". To gratka dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć, co się wokół nich dzieje, a opinie wyrabiają sobie sami.

Oglądaj telewizję w WP Pilot i czytaj tygodnik "Polityka" na dowolnym urządzeniuOglądaj telewizję w WP Pilot i czytaj tygodnik "Polityka" na dowolnym urządzeniuFot: Copyright (c) 2019 Syda Productions/Shutterstock. No use without permission.
d32hw6e
d32hw6e

Każdy dzień zaczynasz od sprawdzania tego, co dzieje się w Polsce i na świecie? Oglądasz kanały informacyjne, czytasz portale internetowe, śledzisz wpisy w mediach społecznościowych? Promocyjny pakiet WP Pilot i "Polityka" pozwoli ci oglądać telewizję na żywo, na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, a także czytać artykuły napisane przez dziennikarzy "Polityki".

"Polityki" chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - to opiniotwórczy tygodnik, wydawany od 1957 roku. W promocji WP Pilot + "Polityka" zyskujesz dostęp do cyfrowej prenumeraty, a także do dodatkowych treści - bieżących artykułów oraz serwisu polityka.pl. A aplikacja Fiszki Polityki to porcja codziennych newsów.

Jak skorzystać z promocji?

Aby uzyskać dostęp do WP Pilot i cyfrowego wydania "Polityki", musisz wykupić pakiet Starter PLUS + "Polityka". Za 44,90 zł przez 90 dni możesz oglądać ponad 50 kanałów i słuchać siedmiu stacji radiowych dzięki WP Pilot, a także czytać tygodnik "Polityka" - na dowolnym urządzeniu, gdziekolwiek jesteś.

Prenumerata cyfrowa "Polityki" to nie tylko dostęp do tygodnika, ale i do portalu polityka.pl. Aby z niej korzystać, musisz wykupić pakiet Starter PLUS + "Polityka", a następnie przejść na dedykowaną stronę i wpisać kod, który otrzymasz mailem. Zarejestruj się lub załóż konto w portalu Polityka.pl i… czytaj (oraz słuchaj - najlepsze teksty są czytane przez lektora). Masz dostęp do plików PDF, EPUB i MOBI, możesz także skorzystać z aplikacji, dostępnej na iOS i Android.

d32hw6e

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo - trwa od 1 grudnia 2021 do 31 stycznia 2022 roku. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj: WP Pilot + "Polityka" - rzetelne dziennikarstwo oraz dostęp do telewizji na żywo w jednym pakiecie!

Jak oglądać telewizję w WP Pilot?

Dzięki WP Pilot możesz oglądać telewizję na żywo, na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Może to być tablet, smartfon, komputer lub telewizor (Android TV, Samsung Smart TV, LG webOS, przez Chromecast, Airplay, Amazon Fire TV). To, co musisz zrobić, to założyć darmowe konto i wybrać interesujący cię pakiet. Ty decydujesz, na ile wykupisz dostęp. Możesz wybrać płatność jednorazową lub odnawialną automatycznie subskrypcję - nie martw się długimi okresami wypowiedzenia, możesz zrezygnować w każdej chwili. Za pakiet zapłacisz w wybrany sposób, Blikiem, PayU, kartą czy przelewem tradycyjnym. Z WP Pilot możesz korzystać gdzie tylko chcesz - w domu (zyskując przy okazji dodatkowy ekran), w autobusie, czy na wakacjach, również tych zagranicznych. WP Pilot jest dostępny dla osób, które czasowo przebywają na terenie Unii Europejskiej, Norwegii oraz Islandii. Aby oglądać telewizję za granicą, będziesz musiał dokonać weryfikacji stałego pobytu w Polsce - zrobisz to bezpłatnie, a nawet "przy okazji", dokonując płatności za pakiet polską kartą płatniczą lub polskim kontem bankowym.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d32hw6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32hw6e