Trwa ładowanie...

Cesar Millan: Zaklinacz psów - oglądaj online w TV - prowadzący, fabuła, gdzie obejrzeć

Cesar Millan: Zaklinacz psów to serial dokumentalny w formie tzw. reality show, prowadzony przez znanego psiego trenera, Cesara Milana. W trakcie kolejnych sezonów produkcji Cesar podróżuje przez Stany Zjednoczone spotykając się z osobami, których psy wykazują niepokojące zachowania i pomagając w ich zrozumieniu. Zazwyczaj jeden odcinek serialu to pojedyncza historia.

Cesar Millan: Zaklinacz psówCesar Millan: Zaklinacz psówŹródło: WP Pilot
d1cnex5
d1cnex5

Cesar Millan: Zaklinacz psów - prowadzący

Prowadzącym programu jest Cesar Milan - uznany psi trener oraz behawiorysta. Prowadzi on kilka centrów rehabilitacji dla agresywnych psów na terenie Stanów Zjednoczonych, angażuje się również w akcje uświadamiające. Jest autorem książek dotyczących psiej psychologii.

Cesar Millan: Zaklinacz psów - odcinki

Przeciętny odcinek serialu trwa około 60 minut. Serial powstawał w latach 2004-2012. Łącznie wyprodukowane zostały 162 odcinki składające się na dziewięć sezonów.

Cesar Millan: Zaklinacz psów - fabuła

Każdy odcinek serialu to oddzielna historia, przedstawiająca losy innych psów i ich właścicieli. Psy występujące w serialu mają duże problemy ze swoim zachowaniem - są agresywne, nieposłuszne, niewychowane. Nierzadko grozi im uśpienie lub oddanie przez nieradzącego sobie z nimi właściciela do adopcji. Zadaniem Cesara jest wytrenowanie psa i nierzadko zmienienie nawyków jego właścicieli.

Cesar Millan: Zaklinacz psów - nagrody

W roku 2007 prowadzący, Cesar Milan otrzymał nagrodę Michaela Landona za Inspirację Młodzieży przez Telewizję. W 2008 oraz 2010 roku natomiast sam serial zdobył nagrodę People’s Choice Awards w kategorii Najlepszy serial o zwierzętach.

d1cnex5

Cesar Millan: Zaklinacz psów - gdzie obejrzeć

Program Cesar Millan: Zaklinacz psów zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1cnex5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cnex5