Trwa ładowanie...

Catfish - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Catfish to serial dokumentalny stacji MTV, który opowiada o internetowych randkach. Serial powstał jako kontynuacja filmu Catfish z 2010 roku, w którym filmowiec Nev Schulman, odkrywa, że kobieta, z którą był w internetowym związku, kłamała na temat swojej prawdziwej tożsamości.

CatfishCatfishŹródło: WP Pilot

Catfish - co to za serial

Catfish jest serialem dokumentalnym, który powstał w 2012 roku. Premiera odbyła się 12 listopada w stacji MTV. Nazwa serialu pochodzi od slangowego wyrazu catfish, które oznacza osobę zakładającą fałszywe profile w mediach społecznościowych. Wykorzystuje ona zdjęcia innych osób oraz wymyślone informacje biograficzne, udając kogoś innego, w celu oszukania innych osób lub nawet chcąc rozkochać je w sobie. Jak wskazuje nazwa - serial skupia się na osobach zaangażowanych w związki z kimś, kogo nigdy nie spotkali na żywo. Serial odniósł bardzo duży sukces, co spowodowało powstanie seriali w podobnym formacie również w Kolumbii, Chile, Brazylii, Meksyku oraz Wielkiej Brytanii.

Catfish - twórcy

Głównym producentem wykonawczym jest Andrew Jarecki. Firmą produkującą była amerykańska firma Relativity Media, ale od 2016 produkcją zajmuje firma Critical Content wspomagana od 2021 roku przez MTV Entertainment Studios.

Catfish - odcinki

Serial składa się z 169 odcinków podzielonych na osiem sezonów. Odcinki trwają zwykle 40 minut.

Catfish - fabuła

Główni bohaterowie, prowadzący serialu, w każdym odcinku pomagają osobom zaangażowanym emocjonalnie w relacje z osobami, których nigdy nie spotkali poza internetem, a więc nie wiedzą czy ich partner bądź partnerka nie okłamują ich, co do swojej tożsamości. Większość par komunikuje się ze sobą jedynie od kilku miesięcy, ale zdarzają się takie, które są w takim związku od lat.

Catfish - bohaterowie

Głównymi bohaterami przez pierwsze siedem sezonów serialu byli producenci filmowi MTV - Nev Schulman i Max Joseph. Jednak w sierpniu 2018 roku w połowie siódmego sezonu Joseph odszedł z serialu i został zastąpiony przez różnych prowadzących, wśród których znaleźli się:

  • piosenkarka Elle King,
  • aktorka Kimiko Glenn,
  • model Slick Woods,
  • sportowiec Nick Young,
  • prowadząca telewizyjna Kamie Crawford.

Zaczynając od sezonu ósmego Crawford została prowadzącą serialu na stałe obok Neva Schulmana.

Catfish - obsada

Catfish jest serialem dokumentalnym, więc bohaterowie grają samych siebie. Na początku są to filmowcy stacji MTV - Nev Shulman i Max Joseph. Od ósmego sezonu Joseph zostaje zastąpiony przez Kamie Crawford.

Catfish - gdzie oglądać

Serial Catfish zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.