Trwa ładowanie...

Bogaty dom - biedny dom - online w TV - odcinki, gdzie oglądać

Fakt, że Polacy lubią programy typu reality show, jest znany od dawna. Wskazuje na to liczba nowych produkcji, które wraz z kolejnymi sezonami trafiają do telewizji i potrafią zgromadzić przed telewizorami rzeszę ciekawych widzów. Jedną z takich produkcji jest program Bogaty dom - biedny dom.

Skarbonka, zdjęcie ilustracyjneSkarbonka, zdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d1aa2cp
d1aa2cp

Bogaty dom - biedny dom - co to za program

Bogaty dom - biedny dom to program, w którym uczestnicy znajdujący się na przeciwnych końcach drabiny społecznej, zamieniają się na pięć dni domami i budżetami, aby przekonać się, jak wygląda życie, które jest tak odmienne od tego, które sami prowadzą. Przez ten okres biedni mogą wieść dostatnie życie, wypełnione luksusami i przyjemnościami, natomiast bogaci mogą poczuć, jak to jest żyć z dnia na dzień z bardzo ograniczonymi środkami. Uczestnicy mogą w ten sposób wyciągnąć wnioski i odpowiedzieć sobie na pytania: "czy pieniądze dają prawdziwe szczęście w życiu?" oraz "co się tak naprawdę w życiu liczy?".

Bogaty dom - biedny dom - zasady

Do programu mogą zgłaszać się rodziny, które spełnią kilka warunków postawionych przez producentów serialu.

Za udział w programie rodziny dostają wynagrodzenie, a poza tym biedniejsi uczestnicy dostają dodatkowo do wydania w czasie programu trzy tysiące złotych. Uczestnicy programu są podczas nagrywania objęci szczególną opieką.

Bogaty dom - biedny dom - prowadzący

W programie Bogaty dom - biedny dom nie ma klasycznych prowadzących, którzy pojawiają się na ekranie choćby na moment. Rolę prowadzącego pełni lektor, który tłumaczy zasady rządzące w programie, przedstawia bohaterów, którzy na pięć dni zamienią się między sobą domami, a także opisuje bieżące wydarzenia, które dzieją się na ekranie.

d1aa2cp

Bogaty dom - biedny dom - odcinki

Powstały trzy sezony programu, które składają się w sumie na 26 odcinków. Każdy epizod ma bardzo podobny do siebie schemat. Prowadzący-lektor wyjaśnia zasady programu. Następnie bogata i biedna rodzina zamienia się między sobą domami i budżetem. Uczestnicy sprawdzają, ile pieniędzy mają do wydania na podstawie typowego, miesięcznego wynagrodzenia danej rodziny, a w czasie tych pięciu dni zamiany czekają na nich różne atrakcje oraz obowiązki do wykonania.

Bogaty dom - biedny dom - gdzie oglądać

Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, program Bogaty dom - biedny dom możemy zobaczyć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1aa2cp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aa2cp