Trwa ładowanie...

Board News - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Board News to wyjątkowy program, w którym prowadząca opowiada o grach planszowych, karcianych, figurkowych, strategicznych, imprezowych, familijnych i wielu innych. Podczas każdego odcinka widzowie mogą liczyć na ciekawy przegląd recenzji, zapowiedzi i wszelkich nowości ze świata tego typu gier.

Board NewsBoard NewsŹródło: YouTube
d316fbm
d316fbm

Board News – co to za program?

Board News to niepowtarzalny program w telewizji polskiej, który skupia się na wiadomościach ze świata gier planszowych. Prowadzący przedstawiają widzom najnowsze kampanie crowdfundingowe oraz planszówki, które są dopiero w trakcie powstawania, jak i te, które doczekały się już swojej premiery. Dzięki Board News widzowie mogą być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami ze świata gier planszowych. Pierwszy (internetowy) odcinek Board News powstał w lipcu 2018 roku.

Board News – prowadzący

Board News prowadzi Asia Tomaszewska. Jest ona nie tylko gospodarzem, lecz także twórczynią programu.

Board News – odcinki

Nowe odcinki pojawiają się co tydzień. Powtórki emitowane są codziennie. Każdy odcinek trwa około 40 minut. W przeciągu tego czasu, prowadząca prowadzi Planszowy Teleexpres, rozgrywki, wywiady z twórcami, recenzje gier, sesje RPG, wyjaśnianie zasad, prezentacje komponentów, a także prezentuje najnowsze trailery.

Board News – nagrody

Board News i jego prowadząca zostali wyróżnieni nagrodą GramPrix. Jest to plebiscyt, w którym to gracze decydują o wygranych w różnych kategoriach poprzez głosowanie.

d316fbm

Board News – gdzie obejrzeć?

Board News emitowany jest na stacji Gametoon HD. Odcinki pojawiają się o różnych porach dnia, przeważnie jeden rano i jeden po południu, od poniedziałku do piątku. Zawsze, gdy program Board News jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d316fbm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d316fbm