Trwa ładowanie...

Biznesmania - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

"Biznesmania" to zwięzły magazyn ekonomiczny przekazujący praktyczne informacje. Dostępny jest na kanale Biznes24 HD. Opisywana produkcja to, prowadzony jest przez znaną figurę polskiego dziennikarstwa biznesowego, przegląd najciekawszych i najbardziej dochodowych nowych firm i start-upów.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d1txbh3
d1txbh3

Biznesmania – co to za program?

Biznesmania to magazyn ekonomiczny, który skupia się przede wszystkim na start-upach. Program przeznaczony jest w szczególności dla ich twórców, młodych przedsiębiorców szukających najlepszych okazji do swojego dalszego rozwoju oraz inżynierów i specjalistów z różnych branż. To także świetne źródło informacji dla każdego, kto szuka okazji inwestycyjnych na rynku prywatnym. Biznesmania pojawiła się na kanale Biznes24 HD w marcu 2020 roku.

Biznesmania – prowadzący

Biznesmanię prowadzi Roman Młodkowski. Jest to znany i wielokrotnie nagradzany polski dziennikarz i manager mediów. Doświadczenie zawodowe zdobywał wcześniej jako twórca i redaktor naczelny TVN CNBC oraz dyrektor działu biznesowego w TVN. Co ciekawe, Roman Młodkowski to także współzałożyciel stacji Biznes24 HD – jedynej polskiej stacji telewizyjnej o charakterze wyłącznie biznesowym. Jego wspólnikiem jest Michał Winnicki.

Biznesmania – odcinki

Odcinki Biznesmanii trwają około 30 minut. Powtórki można obejrzeć na kanale Biznes24 HD. Produkcja pojawia się tam kilka razy w ciągu dnia, o różnych godzinach. Warto sprawdzić program kanału na każdy tydzień, aby nie przegapić tego magazynu ekonomicznego. Nowe odcinki emitowane są raz na tydzień. W każdym odcinku serii prowadzone są rozmowy z prezesami i założycielami firm różnych branży. Ci ludzie sukcesu opowiadają o swoich pomyślnie zrealizowanych celach i tłumaczą, jak udało im się je osiągnąć.

Biznesmania – gdzie obejrzeć?

Biznesmania dostępna jest na kanale Biznes24 HD. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1txbh3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1txbh3