Trwa ładowanie...

Biznes w południe - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

"Biznes w południe" to obowiązkowa pozycja na liście programów dla wszystkich prywatnych i zawodowych inwestorów. Obojętnie, czy masz na utrzymaniu tylko rodzinę, prowadzisz własny biznes czy dużą korporację – ten program dostarczy wszelkich informacji, jakich potrzebujesz, aby odnaleźć się w aktualnym rynku, stale zmieniającym się przez krajowe i globalne wydarzenia.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
dy976k5
dy976k5

Biznes w południe – co to za program?

Biznes w południe to magazyn ekonomiczny, który emitowany jest codziennie. Prowadzący na żywo prezentują oglądającym najważniejsze informacje ze świata biznesu. Wiadomości dotyczą przede wszystkim polskiego rynku. Oglądający znajdzie tu też jednak najistotniejsze aktualne informacje o gospodarce światowej. Kanał Biznes24 HD, na którym można obejrzeć Biznes w południe, został założony w marcu 2020 roku przez Romana Młodkowskiego i Michała Winnickiego. Zamysłem twórców było dostarczenie Polakom stałego dostępu do informacji na żywo ze świata gospodarki, ekonomii i biznesu. Biznes w południe idealnie wpisuje się w te założenia. Dostępny jest on na kanale od daty jego założenia.

Biznes w południe – prowadzący

Funkcję prowadzącego program pełni Marcin Dobrowolski. Jest on doświadczonym dziennikarzem, znanym także z serwisu PulsHistorii.pl

Biznes w południe – odcinki

Odcinki programu trwają zawsze 60 minut. W tym czasie poruszane są rozmaite tematy ekonomiczne, z odniesieniem do aktualnych wydarzeń z Polski i świata. W każdym odcinku pojawiają się wywiady ze specjalistami, najważniejsze wiadomości, przeglądy nagród branżowych, sytuacji giełdowej i wiele innych interesujących materiałów.

Biznes w południe – gdzie obejrzeć?

Program Biznes w południe można obejrzeć codziennie na kanale Biznes24 HD – jedynej w Polsce telewizji biznesowej. Jak sugeruje sam tytuł – emitowany jest o godzinie 12. Z myślą o swoich odbiorcach, Biznes24 HD transmituje też powtórki programu w godzinach popołudniowych, zwykle o 13:30, 15:00 oraz 16:30. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
dy976k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy976k5