Trwa ładowanie...

Bitwa o styl - oglądaj online w TV - prowadzący, fabuła, gdzie obejrzeć

Bitwa o styl to program oryginalnie emitowany przez amerykańską stację telewizyjną Style Network, który polega na całkowitej przemianie stylu. Tzw. ofiary mody są wysyłane do uczestnictwa w show przez swoich najbliższych - rodzinę, przyjaciół czy nawet współpracowników.

Bitwa o stylBitwa o stylŹródło: WP Pilot
d4antdc
d4antdc

Bitwa o styl - co to za program?

Program emitowany jest od 2004 roku i każdy odcinek trwa około 60 minut. 

Bitwa o styl - prowadzący

Przez większość sezonów program prowadziła angielska aktorka Finola Hughes. Najbardziej znana jest ze swoich ról w serialu stacji ABC General Hospital lub All My Children. Finola prowadziła show aż przez 11 serii. W ostatnim, 12 sezonie, rolę gospodarza przejęła Jeannie Mai, znana stylistka gwiazd i wizażystka. Oprócz programu Bitwa o styl jest ona również znana z amerykańskiego talk-show The Real.

Bitwa o styl - odcinki

Odcinki programu mają jeden schemat, jednak różnią się od siebie znacząco fabułą, gdyż dotyczą problemów danego bohatera. Uczestnicy to zazwyczaj osoby z średnim poczuciem mody oraz stylem życia, co jest uważane za problem.

Bliscy, którzy dokonali zgłoszenia opowiadają co według nich jest problemem, po czym dołącza do nich profesjonalny stylista. Razem przeglądają szafę uczestnika, nie szczędząc ostrej krytyki, by później skonfrontować to z osobą, której dotyczy odcinek. Na koniec ta osoba prezentowana jest w nowych strojach, po czym wybiera jeden z trzech zestawów kreacji i specjaliści robią jej pasujący makijaż i fryzurę. 

d4antdc

Bitwa o styl - nagrody

Największą nagrodą w programie jest na pewno sama metamorfoza, ale oprócz tego uczestnicy dostają bon na 1000 dolarów na nowe ubrania, ale czasem otrzymują jeszcze spersonalizowane upominki, na które nie mogli sobie pozwolić ze względu na ich sytuację finansową.

Bitwa o styl - gdzie obejrzeć

Program Bitwa o styl zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4antdc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4antdc