Trwa ładowanie...

Bez śladu – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Praca w FBI to nie lada wyzwanie, szczególnie w oddziale, który bada sprawy osób, które zaginęły w tajemniczych okolicznościach. W serialu Bez śladu poznasz agentów, którzy szukając najmniejszych poszlak i analizując wszystkie ruchy zaginionych próbują rozwikłać wiążącą się z nimi zagadkę.

Bez śladuBez śladuŹródło: WP Pilot
d45bvo1
d45bvo1

Bez śladu - co to za serial?

Bez śladu (org. Without a Trace) to amerykański serial sensacyjno-kryminalny emitowany od 2002 roku. W Polsce pierwszy raz został wyemitowany na kanale TVN. Opowiada o jednostce FBI z Nowego Jorku, która bada sprawy zaginięcia. Został zakończony na siódmym sezonie w 2009 roku. Akcja produkcji została osadzona w świecie wykreowanym w serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Bez śladu - twórcy

Twórcą jest Hank Steinberg. Za reżyserię odpowiadają m.in.: Rob Bailey, David Barrett, Charles Correll. Autorzy to scenariusza to m.in.: Allison Abner, Francisco Casto, Jacob Epstein. Autorem muzyki jest P.M. Robinson. Za zdjęcia odpowiada David Boyd, zaś producentem serialu jest wytwórnia Warner Bros. 

Bez śladu - odcinki

Serial składa się z siedmiu sezonów i w sumie 160 odcinków, oryginalnie w języku angielskim. Każdy odcinek pokazuje poszukiwanie innej osoby. Członkowie FBI działają pod presją czasu i robią wszystko, aby odkryć prawdę. Odtwarzają ostatnie godziny przed zaginięciem i budują zarys psychologiczny poszukiwanego.

Bez śladu - fabuła

Wyspecjalizowana jednostka FBI badająca sprawy zaginionych osób działa w Nowym Yorku. W oparciu o doświadczenie i własną intuicje znajdują poszlaki, które umożliwiają im skompletowanie zawiłej układanki. Ciąży na nich presja przełożonych, społeczeństwa i zrozpaczonych rodzin. Jednak zagadki kryminalne to nie wszystko z czym muszą się mierzyć. Serial przybliża też problemy w ich życiu prywatnym. 

d45bvo1

Bez śladu - bohaterowie

Na czele jednostki stoi John Michael Malone. Współpracują z nim agenci: Martin Fitzgerald, Vivian Johnson, Samantha Spade, Danny Taylor oraz Elena Delgano (pojawia się w czwartym sezonie). 

Bez śladu – obsada

W główne postacie serialu wcielają się:

  • Anthony LaPaglia jako John Michael Malone,
  • Marianne Jean-Baptiste jako Vivian Johnson,
  • Poppy Montgomery jako Samantha Spade,
  • Enrique Murciano jako Danny Taylor,
  • Roselyn Sanchez jako Elena Delgano.

Bez śladu - nagrody

Serialowi zostały przyznane dwie nagrody Emmy i Złoty Glob.

d45bvo1

Bez śladu - gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d45bvo1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bvo1