Trwa ładowanie...

Bake off: Zawodowcy – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Teleturniej Bake off: Zawodowcy to zmagania 12 drużyn składających się z najlepszych cukierników. Każda z nich walczy o zwycięstwo. Na swojej drodze muszą uruchomić swoją kreatywność i pokazać najlepsze umiejętności i precyzję cukierniczą. Uczestnicy na co dzień pracują w najlepszych cukierniach, hotelach i restauracjach, a w programie muszą pokazać kunszt artystyczny, który szlifowali przez całe swoje życie.

Bake off: ZawodowcyBake off: ZawodowcyŹródło: YouTube

Bake off: Zawodowcy – odcinki

Program doczekał się od 2018 roku aż 4 sezonów, w których można oglądać niezwykłe, zapierające dech w piersiach wypieki. Reżyserem programu jest Emma Reynolds. Każda seria to 10 odcinków i 10 niesamowitych zadań, które muszą wykonać drużyny składające się z profesjonalistów. Potrafią stworzyć cuda, a do tego wykorzystują ciasto i własne umiejętności. Niektóre zadania polegają na stworzeniu idealnego klasycznego ciasta, a inne na zupełnym odejściu od schematu. Często zawodnicy muszą pochwalić się wyobraźnią i zrealizować to, co wymyślili.

Bake off: Zawodowcy - prowadzący

To spektakularne show prowadzą Tom Allen, który jest uznanym komikiem oraz zwycięzca pierwszej edycji Lian Charles. W każdej serii drużyny są oceniane przez wybitnych i znanych cukierników takich jak Cherish Finden lub Benoit Blin, którzy są sławami w świecie cukierniczym. To oni wyłaniają zwycięzców poszczególnych zadań. 

Bake off: Zawodowcy – co to za program

W każdym odcinku zespoły walczą o nagrodę i pozostanie w programie. Stają do rywalizacji przygotowując puddingi, desery i spektakularne wypieki. W ciągu 60 minut cukiernicy muszą wykonać zwariowane zadania cukiernicze często utrudniane specyficznymi szczegółami. W cieście musi być na przykład ruchomy element lub muszą przygotować bankiet na 80 osób. Każdy odcinek to nowe zaskakujące zadania.

Bake off: Zawodowcy – gdzie obejrzeć

Słodkie zmagania uczestników można zobaczyć na kanale BBC Lifestyle.

Jest to program dla osób, które szukają inspiracji. Zabiera w kulinarną podróż do słodkiego świata cukiernictwa. Śledząc zmagania drużyn, można kibicować ulubionym cukiernikom.

Zawsze, gdy program Bake off: Zawodowcy jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.