Trwa ładowanie...

Anna Dymna. Spotkajmy się - oglądaj online w TV - co to za program prowadząca, gdzie obejrzeć

Anna Dymna. Spotkajmy się, to program, który pozwala na poznanie bliższe osób, z którymi większość z nas na co dzień nie obcuje, a którzy są nam nieznani. Program w sposób delikatny i wyważony przybliża sylwetki osób z niepełnosprawnościami, tak, aby każdy widz mógł się z nimi oswoić i spojrzeć na nich w nowy, pozbawiony stereotypów, sposób.

Anna Dymna. Spotkajmy sięAnna Dymna. Spotkajmy sięŹródło: WP Pilot
d37nh7o
d37nh7o

Anna Dymna. Spotkajmy się - co to za program

Program przybliża sylwetki osób, które z różnych powodów nie funkcjonują w sposób normatywny w społeczeństwie - osób z niepełnosprawnościami. Bohaterów poznajemy w szczerej, intymnej, głębokiej rozmowie z prowadzącą. Program, jak podkreślają twórcy, jest kierowany zarówno do osób z niepełnosprawnościami, jak i tych, którzy się nimi nie borykają. Celem programu jest zbliżenie do siebie dwóch światów. Pierwszy odcinek został wyemitowany w symbolicznym 2003 roku, bowiem był on Europejskim Rokiem Osób Niepełnosprawnych. Do roku 30 października 2020 wyemitowano 219 odcinków. Każdy z odcinków trwa 25 minut. Reżyserką programu jest Marta Kędziela. 

Anna Dymna. Spotkajmy się - prowadząca

Program jest prowadzony przez założycielkę fundacji Mimo Wszystko, znaną polską aktorkę Anne Dymną. 

Anna Dymna. Spotkajmy się - odcinki

W każdym odcinku poznajemy sylwetkę innego bohatera. Do tej pory w programie wystąpili różni bohaterowie, tacy jak: paraolimpijka Kamila Kubas, która porusza się na wózku i jest kobietą sukcesu, Dominika Kasińska, która jest dotknięta zespołem Downa, a ukończyła kurs stylizacji i wizażu, czy Rafał Rogacki, który trenuje rugby na wózku. W każdym z odcinków poznajemy sekrety życia z niepełnosprawnością, trudności, z którymi bohaterowie się borykają oraz radości, których doświadczają. 

d37nh7o

Anna Dymna. Spotkajmy się - nagrody

Program był dwukrotnie nominowany do Nagrody im. Andrzeja Wojciechowskiego, która jest przyznawana za te materiały dziennikarskie, które wpływają na życie Polaków. 

Anna Dymna. Spotkajmy się - gdzie oglądać

Program jest emitowany przez Program TVP2. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d37nh7o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37nh7o