Trwa ładowanie...

Aniołki Charliego - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Aniołki Charliego to serial sensacyjny z 2011 roku wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. Łączy w sobie przygodę, kryminał, a także akcję, dramat i komedię.

Aniołki Charliego Aniołki Charliego Źródło: WP Pilot

Aniołki Charliego - co to za serial

Główne bohaterki serialu to kobiety po przejściach. Są to przestępczynie, które dostają drugą szansę od tajemniczego Charliego Towsenda i postanawiają z niej skorzystać. Serialowe bohaterki do tej pory żyły na bakier z prawem, a teraz powoli wychodzą na prostą. Jest to opowieść o tym, jak każdy z nas zasługuje na drugą szansę.

Aniołki Charliego – twórcy

Jednym z twórców serialu jest Alfred Gough, który w udzielonym wywiadzie powiedział, że scenariusz kreśli losy bohaterek bardzo dokładnie pokazując, jak Charlie daje każdej z nich szansę na drugie życie i próbę odkupienia. Do twórców poza wspomnianym wyżej Alfredem Gough należą Ivan Goff, czy Ben Roberts. Pomysłodawcy serialu próbowali stworzyć coś nowego na bazie dotychczasowych filmów i seriali o tej samej tematyce, co miało zapewnić zatrudnienie Drew Barrymore, która grała w filmie o tym samym tytule jedną z głównych ról. Reżyserią serialu zajmowali się James Marshall, Kevin Bray, Angela Robinson, czy J. Miller Tobin.

Aniołki Charliego – odcinki

Serial składa z jednego sezonu, który podzielony został na osiem odcinków. Każdy z nich ma w tytule słowo aniołek. Pierwszy odcinek został zatytułowany: Aniołek ze złamanym skrzydłem. Kolejne to m.in. Uciekające aniołki czy Aniołki w raju. Każdy z odcinków to 45 minut zwrotów akcji i dobrej zabawy. Fabuła serialu rozgrywa się w Miami.

Aniołki Charliego – fabuła

Aniołki Charliego z 2011 roku są remakiem serialu o tym samym tytule. Jest to historia trzech przestępczyń, które dostają szansę odkupienia swoich uczynków od tytułowego Charliego Towsenda. Bohaterki znają jedynie jego głos. Głównymi postaciami serialu są skorumpowana policjantka Kate Prince, złodziejka samochodów Abby Sampson oraz miłośniczka wyścigów ulicznych i włamywaczka Eve French. Dotychczasowe przestępczynie zmieniają swoje życie o 180 stopni i zostają obrończyniami prawa oraz zaczynają walkę z groźnymi przestępcami realizując kolejne zadania, które otrzymują od swojego nowego zwierzchnika Charliego. Aniołki często korzystają z pomocy hakera Johna Bosleya.

Aniołki Charliego – obsada

W role głównych bohaterek wcieliły się Rachel Taylor, która zagrała rolę Abby Sampson, Annie Ilonzeh, jako policjantkę Kate Prince oraz Minka Kelly jako Eve French. W serialu wystąpił także Ramon Rodriquez jako John Bosley. Za ciekawostkę można uznać fakt, że początkowo w rolę Charliego Towsenda miał wcielić się Robert Wagner, jednak ostatecznie rolę tę otrzymał Victor Garber.

Aniołki Charliego – gdzie obejrzeć

Serial emitowany jest na kanale AXN White. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.