Trwa ładowanie...

Ameryka da się lubić Online w TV - odcinki, gdzie obejrzeć

Ameryka da się lubić to pełna humoru i zaskakująca nauka o kulturze, ludziach i stereotypach w Stanach Zjednoczonych

Ameryka da się lubićAmeryka da się lubićŹródło: WP Pilot
d3yw3es
d3yw3es

Ameryka da się lubić - na czym polega program

Ameryka da się lubić to nowy program, w którym do studia są zapraszani Amerykanie mieszkający w całej Polsce. W dowcipny sposób wypowiadają się na temat swojego kraju, a także i Polski.

Ameryka da się lubić to format nawiązujący do cieszącego się dużą popularnością programu Europa da się lubić, emitowanego w latach 2003-2008 na antenie TVP2. Europa da się lubić powstała na licencji francuskiego Union Libre, z kolei Ameryka da się lubić jest autorskim projektem Leszka Kumańskiego, reżysera i zarazem producenta nowego show. Dzięki Europa da się lubić wielu obcokrajowców stało się w Polsce celebrytami. Należą do nich chociażby Paulo Cozza czy Conrado Moreno. Czy Ameryka da się lubić również odkryje ciekawe osobowości?

Ameryka da się lubić - prowadząca

Producentem Ameryka da się lubić jest Telewizja Polska, która współpracuje z Agencją Artystyczną Kuman Team. Nowy program prowadzi Ida Nowakowska, doskonale znana widzą tancerka, a obecnie - osobowość telewizyjna.

Ameryka da się lubić - odcinki

Podobnie jak w Europa da się lubić, każdy z odcinków skupia się na jednym temacie. Do rozmów są zapraszani mieszkający w Polsce Amerykanie oraz goście specjalni, umiejący rozmawiać po polsku w stopniu komunikatywnym. Przed nami osiem odcinków, w którym przyjrzymy się lepiej zarówno Stanom Zjednoczonym, jak i Polsce. Goście programu porównują oba kraje, obalają mity i stereotypy, informują jak jest postrzegana Polska za granicą oraz jak oni sami czują się w Polsce i co ich tu zaskoczyło. Jest to niesamowicie barwna wymiana opinii i szczególnie ważna lekcja dla polskich widzów. Mogą dowiedzieć się, co w ich dotychczasowej wiedzy o Stanach Zjednoczonych było prawdą, a co zwykłą mrzonką lub stereotypem. Wszelkie rozmowy odbywają się w radosnej, dowcipnej atmosferze. Na widzów czeka nie tylko wiele często zaskujących faktów, ale i solidna dawka dobrego humoru.

d3yw3es

Ameryka da się lubić – gdzie oglądać

Show Ameryka da się lubić będzie emitowany na antenie TVP2, w każdą sobotę o godzinie dwudziestej. Będzie go można także oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3yw3es
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yw3es