Trwa ładowanie...

Alf – online w TV – odcinki, obsada, gdzie oglądać

Alf to popularny amerykański serial komediowy, który był swojego rodzaju parodią filmu Stevena Spielberga – E.T. Produkcja okazała się hitem telewizyjnym na całym świecie.

Alf – online w TV – odcinki, obsada, gdzie oglądaćŹródło: WP Pilot
d1tyb6g
d1tyb6g

Alf - twórcy

Twórcą serialu oraz jego głównym pomysłodawcą był słynny lalkarz - Paul Fusco. Produkcja po raz pierwszy została wyemitowana na kanale NBC, a tym samym okazała się wielkim hitem tej stacji telewizyjnej.

Alf - odcinki

Produkcja okazała się niebywałym hitem telewizyjnym. W związku z tym doczekała się ona aż czterech sezonów, liczących łącznie 102 odcinki. Każdy z nich trwa ok. 25-30 minut. Pierwsze trzy sezony zostały podzielone na 26 odcinków, a ostatni z nich  miał ich 24.

Alf - fabuła

Serial opowiada o nietypowych przygodach Alfa, który w wyniku niefortunnej serii wydarzeń nagle pojawia się na przedmieściach amerykańskiego Los Angeles. I to prosto na dachu garażu jednej z tamtejszych rodzin. Alf jest pozaziemską istotą, która jak sam o sobie mówi - urodziła się 28 października 1756 r. na odległej planecie Melmac. Ta nikomu wcześniej nieznana planeta charakteryzowała się m.in. zielonym niebem, niebieską trawą oraz wszechobecnym złotem - z nadmiaru którego ponoć cierpiała. Przybycie Alfa na naszą planetę jest dla niego ogromnym szokiem. Powoli jednak zaczyna się aklimatyzować - wszystko dzięki członkom rodziny Tanner, którzy otaczają go swoją opieką..

d1tyb6g

Alf - bohaterowie

Tytułowy bohater to przybysz z obcej planety, który urzeka nie tylko swoją osobowością, ale i wyglądem. Do jego najbardziej charakterystycznych cech należą m.in. oryginalna grzywka, pomarszczony pyszczek oraz jedyne osiem żołądków! A jego ulubiony posiłek to… kot. Bohater przypadkiem pojawił się na Ziemi, jego statek rozbił się na dachu domu Tannerów, z którymi zamieszkał.

Alf - obsada

Wśród gwiazd serialu znalazły się m.in. Andrea Elson (jako Lynn Tanner) oraz Benji Greogry (jako jej brat, Brian), w roli głowy rodziny zobaczymy Maxa Wrighta (Willie Tanner), a w jego żonę Kate, z którą Alf często popada w konflikty, wcieliła się Anne Sheeden. W serialu nie zabraknie także wścibskich i namolnych sąsiadów - rodziny Ochmonków (w tych rolach zobaczymy Johna LaMotta oraz Liz Sheridan). W postać Alfa wcieli się natomiast lalka wykonana na stelażu z zapadnią.

Alf - nagrody

Serial został obejrzany przez miliony ludzi na całym świecie oraz doczekał się trzech ważnych nagród i dwóch nominacji. Do najważniejszych z nich należą: Kryształowa Statuetka za ulubiony nowy program telewizyjny (1987 r.) od People's Choice i nagroda Kid's Choice dla ulubionego aktora (1989 r.).

Alf - gdzie oglądać

Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, serial Alf zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1tyb6g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tyb6g