Trwa ładowanie...
seriale
17-09-2020 11:18

Alarm! - Online w TV - odcinki, gdzie obejrzeć

Alarm! to interwencje i śledztwa, których nikt by się nie podjął. Co dziennikarze odkryją i pokażą w programie?

Alarm!Alarm!Źródło: WP Pilot
d9gw1r9
d9gw1r9

Alarm! - co to za program?

Reporterzy Alarmu! to solidni i bezkompromisowi specjaliści, którzy wysuwają na światło dzienne spiski, kłamstwa, oszustwa i inne niesprawiedliwości oraz problemy dotykające zwykłych Polek i Polaków.

Alarm! to program realizowany przez Telewizję Polską od 2018 roku. Do połowy 2020 roku wyemitowano około 700 odcinków, z których każdy trwa piętnaście minut. Alarm! zastąpił dawny program Obserwator, który był również realizowany był przez TVP.

Alarm! - prowadzący

Prowadzącymi programu Alarm! są znani polscy dziennikarze - Jacek Łęski, Mirosław Rogalski oraz Aleksandra Marciniak.

Alarm! - o czym jest

Program reporterski Alarm! przestawia problemy zwyczajnych Polaków, którzy zostali niesprawiedliwie potraktowani w urzędach, sądach i innych państwowych placówkach. Na wierzch wychodzą różne niedokładności w funkcjonowaniu państwa, na czym cierpią niewinne jednostki. Program podejmuje również inne tematy obywatelskie, pokazując skalę problemu oraz to, z czym zmagają się małe społeczności na terach swoich gmin i powiatów.

d9gw1r9

Większość odcinków przedstawia dwie historie. Obok tematów trudnych, można również zobaczyć ważne wydarzenia dziejące się aktualnie w Polsce, takie jak Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Dzięki Alarmowi! ludzie mają też większą odwagę dzielić się swoimi spostrzeżeniami i zeznaniami, tak jak miało to miejsce w przypadku mężczyzny, który został niesłusznie oskarżony o morderstwo młodej kobiety. Sprawa została wyemitowana, po czym do dziennikarzy zaczęli dzwonić ludzie, którzy posiadali wiele informacji dotyczących zabójstwa.

Czy dzieci pod opieką babci trafią do domu dziecka? Dlaczego sąsiedzi bronią podejrzanych o molestowanie mężczyzn? Czy dziki powinny być zabijane? Czy ryby podawane w nadmorskich restauracjach są naprawdę świeże? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, można odnaleźć w nietuzinkowym programie Alarm!.

Alarm! to program o wszystkich, dla wszystkich, który pokazuje, że Polacy w każdej części kraju mają podobne problemy i starają się z nimi walczyć. To także ważny obraz władzy, zarówno na tych wysokich, jak i niskich szczeblach.

Alarm! – nowe odcinki

Program Alarm! realizowany jest przez cały rok, także w wakacje. Codziennie emitowany jest nowy odcinek.

d9gw1r9

Alarm! – gdzie obejrzeć?

Program „Alarm!” można oglądać od poniedziałku do soboty w godzinach wieczornych, na antenie TVP1. Program można także śledzić na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d9gw1r9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9gw1r9