Trwa ładowanie...

Agrobiznes - online w TV - odcinki, gdzie obejrzeć

Agrobiznes to najświeższe wiadomości i ciekawostki z branży rolniczej i spożywczej.

Share
Agrobiznes
AgrobiznesŹródło: WP Pilot
d2pna81

Agrobiznes - program informacyjny dla rolników (i nie tylko)

Agrobiznes to program dla osób pracujących w rolnictwie lub przemyśle spożywczym. Od poniedziałku do piątku przedstawiane są nowe informacje dotyczące tego działu gospodarki. Jest to idealny program zarówno dla profesjonalistów, jak i osób niezwiązanych z tematem.

Agrobiznes - prowadzący

Agrobiznes jest serwisem informacyjnym emitowanym od ponad dwudziestu lat w Telewizji Polskiej. Charakterystycznym dla tego programu są paski informacyjne, dzięki którym m.in. poznamy ceny skupu. Od 2001 do 2018 roku prowadzony przez Bogdana Sawickiego. Inni prowadzący to: Andrzeja Baryła i Małgorzata Motecha-Pastuszko.

Agrobiznes – o czym jest program?

W Agrobiznesie przedstawiane są aktualne wydarzenia i zarządzenia w świecie rolniczym oraz spożywczym. Omawiane są notowania giełdowe, prognozy cenowe oraz inne sprawy finansowe. Obok krajowych aktualności, prezenterzy informują również o zagranicznych wiadomościach gospodarczych. Program podejmuje nie tylko sprawy finansowe, ale skupia się także na kulturalnym wymiarze rolnictwa, na przykład festiwalach i targach, a także na samej żywności. Prezentowane są najnowsze technologie czy też chów zwierząt i związane z tym problemy.

d2pna81

Agrobiznes kierowany jest głównie do rolników i biznesmenów, którzy mogą śledzić zachodzące zmiany. Na programie skorzystają również sprzedawcy czy handlowcy, a także osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat funkcjonowania gospodarki rolnej oraz przemysłu spożywczego.

Agrobiznes – gdzie oglądać

Magazyn Agrobiznes można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP1, TVP Info oraz lokalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Agrobiznes online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2pna81

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pna81
d2pna81